Статьи

Аналіз податку з пенсій або податку на бідність

Аналіз податку з пенсій або податку на бідністьЗміни, які були  прийняті на засіданні   Верховної Ради України Законом «Про деякі зміни до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України» №1621-7 та які основані на бюджеті 2015року ввели ряд нових законодавчих норм. Нові податки та ставки, які були змінено - це скоріш можна назвати податками на бідність. Зараз пояснимо чому.

Це абсурд з боку нашого уряд було ввести податок з пенсії у розмірі 3654 гривні. І це в  той час, коли офіційних курс долара становить 15,77гривень. Такого  ще ніде в світі не було, наш уряд першопроходець, але не в найкращому розумінні. В країнах де існує податок з  пенсій, то він стосується лише накопичувальної пенсії, тобто тієї, що люди самі  кладуть на спеціальні рахунки, але не з солідарної, як це зробили у нас.

Ми крокуємо в Євросоюз, а там взагалі брати податки з бідних не прийнято, а  якщо такі податки і є, то вони мінімальні. До того, ж бідними в Європейських країнах визнаються не такі як в нас, що ледь зводять кінці з кінцями намагаючись  вижити на один прожитковий мінімум. Якщо ж  взяти  стандарти ООН, то людина, яка має на день сімнадцять доларів США вважається бідною. Множимо 17 доларів на 30 днів в місяці і отримуємо 510 доларів. Тепер переведемо цю суму в гривні и отримуємо пенсію в розмірі 8042 гривні. А в нашій країн урядовці ввели податок с пенсії, яка в два рази менша, а ніж межа бідності  за міжнародними стандартами.

3% налог с наличных (личных) сбережений в Украине в 2015 году.

Наша країні являється однією з небагатьох країн в світі в якій існує тотальна бідність серед населення яке працює. Але ми є єдиною країною в світі де додатково ввели податок на бідність і це враховуючи те, що у лютому бюджет ще буде скорочено та підвищення пенсій та заробітних плат не очікується, а також до бюджету 2015 року закладено двохзначна інфляція. Виділились, але не  тим чим потрібно .Не підвищенням якості життя, а заганянням людей ще в більшу бідність. Вже зараз деякі товари вважаються розкішшю, а тут  ще і ввели додатковий імпортний збір з товарів, що перетинають митний кордон нашої країни у розмірі 5%та 10% та збір з роздрібної торгівлі підакцизних товарів на бензин, дизпаливо, сигарет та алкоголю, що призведе до подорожчання відсотків на 20-30.Після здорожчання бензину подоржчають і інші товари.

Та й це ще не все, адже з 1 липня 2015 року всі єдинники другої та третьої груп мають застосовувати  касові апарати. Виняток складають лише ті, хто торгує на базарі. І як Ви гадаєте на чиї плечі ляжуть витрати, що пов’язані з їх установкою? Звичайно на пересічних громадян. Витрати заложать  в ціну товару

І як виживати в цій країні де на першому місці забаганки олігархів, а про звичайний люд ніхто не думає  і скільки це буде тривати.

Читайте най свіжіші новини на сайті ТаксОптима. Розміщуйте на сайті свої товари та послуги та використовуйте ті, що вже є на сайті для оптимізації податкового навантаження на Вашому підприємстві.

comments powered by HyperComments