Статьи

Подарунок під ялинку. Законопроект про податок на нерухомість 2015

Законопроект  про податок на нерухомість 2015 Новий рік розпочнеться зі збільшення податкового навантаження.

В минулій статті ми провели розрахнок податку на нерухомість, тепер поговоримо про сам новоприйнятий закон.

Ще нещодавно тільки  жваво обговорювалися зміни до податкового кодексу, а вже  вчора вони були прийняті. Деякі запропоновані зміни не були підтримані, наприклад законопроект  про податок на нерухомість в тому варіанті де платити потрібно було з будь – якої площі. Але законопроект все ж таки був перероблений і прийнятий

Що ж тепер передбачено цим Законом.

Якщо діючим на протязі 2014 року законом про податок на нерухомість передбачалося сплата податку з площі що перевищує  120 кв. м для квартир та будинків площа яких була більшою ніж 250кв. метрів, то нововведенням встановлюється менша кількість площі, що  попадає під пільгу. Отже віднині Вам доведеться сплачувати вже з площі що перевищує 60кв. м – це для квартир та 120кв. м .- це для будинків. Верховною Радою України була встановлена лише верхня межа ставки  податку на нерухомість, а конкретно ставки будуть встановлювати на сесії міських рад. Хочемо відмітити ще таку особливість, що для різних видів нерухомості може бути встановлена різна ставка податку на нерухомість.

 В рамах проведення податкової реформи  уряд збільшив ставку ПДФО з 17% до 20%. Це стосується доходів, що перевищують 12180 гривень на місяць.

Також подовжили дію військового збору. Нагадаємо, що в зв’язку з воєнними діями на сході країни було введено військовий збір, який мав діяти до кінця 2014 року. Ставка військового збору становитиме 1,5%.

Новацію є те, що почнуть оподатковувати пенсії, розмір яких перевищує 3654. Тож якщо Ви маєте таку пенсію готуйтеся сплачувати з неї 15%.

Нововведення чекають і власників автомобілів, які мають двигун  більше ніж 3000 куб.см. та вік до п’яти років.

Також збільшиться на 5-10% митний збір для товарів із за кордону.

Такого новорічного подарунку, у вигляді збільшення податкового тягара  ми не чекали Використовуйте товари та послуги, що представлені на нашому сайті для оптимізації податків на Вашому підприємстві. Розміщуйте в каталогах і свої пропозиції. Слідкуйте за останніми новинами та читайте статті, що стосуються оподаткування.

Ключевые слова: 

податок, нерухомість, 2015, таксоптима
comments powered by HyperComments