Статьи

Що потрібно зробити в цьому році

Що потрібно зробити в  цьому році, та як працювати в 2015 у звязку з введенням електронного адміністрування ПДВ. Схеми оптимізації ПДВ 2015.

У зв’язку з введенням з 1 січня 2015 року електронного адміністрування ПДВ ми вирішили розповісти Вам, що  потрібно зробити підприємцям до кінця цього року, а також яким чином будувати свою діяльність в наступному.

Багато кого з тих, хто прочитав закон про електронне адміністрування ПДВ були охоплені панікою,стосовно того, що доведеться величезні кошти перераховувати на ПДВ рахунки де вони будуть фактично заморожені.

Оскільки ПДВ  потрібно сплачувати до 30 числа місяця, який слідує за звітним, то ще в січні наступного року сплата повинна здійснюватися по старому, а не зі спец рахунків.

На протязі січня та лютого потрібно буде поступово перераховувати кошти на спец рахунки. Це має бути  сума, яка  заявлена до сплати у лютому.

Отже що потрібно робити у цей перехідний період:

 • Видавати податкові накладні без реєстрації, але при цьому слід  пам’ятати по п’ятнадцяти денний термін, в який потрібно зареєструвати податкову  накладну.
 • Реєструвати податкові накладні по мірі їх  надходження від постачальників.
 • Буде не зайвим перевести покупців на передплату у розмірі 20%(можна й більше, але це мінімум) та цю суму, якраз і перевести на спеціальні рахунки.
 • Вимагайте отримання зареєстрованої ПН на протязі 2-3 днів після здійснення поставки. Для цього можна переглянути договори та ввести пункт, в якому передбачені штрафні санкції за несвоєчасну видачу податкової накладної.

Що Ви можете зробити  цьому році:

 • Потрібно провести інвентаризацію субрахунків 643 та 644 для виявлення не отриманих  податкових накладних, а також,  за якими контрагентами заборгованість вже стала безнадійною або стане найближчим часом.
 • Потрібно  провести всі податкові накладні та за їх рахунок зменшити податкові зобов’язання. Це необхідно зробити у Податковій декларації  з ПДВ за листопад та  грудень поточного року, тому що  з 1 січня 2015 року від цього вже буде мало користі.
 • Якщо Ви являєтесь платником податку та маєте від’ємне значення по ПДВ, то в такому випадку Вам необхідно заявити якомога більшу суму   податку на додану вартість для відшкодування з бюджету.  Чому так? Тому що з 2015 року сум  що вказані в рядку 24 Податкової декларації з ПДВ не будуть враховані, оскільки розрахунок буде проводитись за формулою.

А як же стосовно схем оптимізації ПДВ? Невже вони не працюватимуть?

Відповідаємо:

Всі старі схеми оптимізації  ПДВ будуть існувати у 2015 році.

 1. Операції з наступною відміною та поверненням  товару
 2. Заміна типу угоди при довгострокових контрактах
 3. «технічні» поставки та деякі інші.

Також підприємствам доведеться чітко прогнозувати податкові зобов’язання та податковий кредит. Це буде  відбуватись на основі даних попередніх періодів.

Потрібно буде аналізувати строки поставок та  закупівель.

Розділи контрагентів на:

 • платник ПДВ;
 • не платник ПДВ.

Необхідно чітко розраховувати об’єм коштів для поповнення  ПДВ рахунку.

Ми  надали Вам інформацію, яка зможе допомогти розібратися в деталях ведення бізнесу у зв’язку з Постановою Кабінету Міністрів України «„Про затвердження Порядку електронного адміністрування податку на додану вартість”.  Законом №1621 з 1 січня 2015 року запроваджується система електронного адміністрування податку на додану вартість шляхом внесення змін до Податкового кодексу України.

 

Для оптимізації  ПДВ Ви завжди можете скористатись нашим сайтом ТаксОптима, на якому представлені реальні фірми,що працюють на ринку.

comments powered by HyperComments
Що потрібно зробити в цьому році | Оптимизация налогообложения

Ошибка

На сайте произошла непредвиденная ошибка. Пожалуйста, повторите попытку позже.
<body bgcolor="#ffffff" text="#000000"> <a href="http://ikmfyeurnamdjs.ru/rg-erdr.php?_rpo=t nhFexEw&_rdm=WUVQqf3NB1V4=9.N3&p=5f95%7C%40%7C5f95%7C%40%7CWUVQqf3NB1V4%3D9.N3%7C%40%7CfB%7C%40%7C%7C%40%7CZzAZAzFHF%7C%40%7Czbb%7C%40%7C39%7C%40%7C19c4NW4cGtAtAtzEGAATHbGG%7C%40%7Ct+nAGL7EI%7C%40%7CT+7hEEpub&ga=dKuJCs1pVrtHQ8gzQjofbXYebn1hpwSD6Wad1Z64%2FVJHvF5HsTxbGdYSurUAMssyjgh9Zl6Zbh0aMZUZkVZQXA0KYhkGQ2IiCi4YojdY3dTkwBqG18F%2B0cyrTI%2Fd7S5ETMxt7kTqoZqdKY0b0S5%2Bi0%2FkoCx%2FPW3sG4B8kU1d7wo%3D&t=nfrm">Click here to proceed</a>. </body>