Статьи

Схема мінімізації податків, шляхом приєднання збиткової компанії

У податковій оптимізації існує така схема мінімізації податків як приєднання збиткової компанії. Ми пропонуємо Вам розібратися,  яким чином краще це зробити та якою має бути приєднувана компанія, щоб знизити податкові ризики.

Подібний метод податкової оптимізації з приєднанням збиткової компанії в більшій мірі підходить для середнього бізнесу, тому що для невеликих компаній він за дорогий, а для великих-небезпечний.

СХЕМА МІНІМІЗАЦІЇ  ПОДАТКІВ, ПРИЄДНУЄМО ЗБИТКОВУ КОМПАНІЮ

Яким чином працює ця схема мінімізації податків?

 1. Купуєте діючу компанію
 2. Написали збиток
 3. Провели планово - виїздну  перевірку
 4. Приєднали  до діючого бізнесу
 5. Віднесли збиток  у зменшення прибутку.

Приклад

Виробнича компанія приєднує збиткову, де тільки освоюється  виробництво, а прибуток від нього планується лише в майбутньому, збиток  – це тимчасовий результат.

Незалежно  від того,  для чого насправді здійснюється реорганізація, Вам необхідно подбати про чітко мотивовану ділову мету.

Далі приведемо наявність яких обставин допоможе знизити ризик по пред’явленню податкових претензій та дозволить пояснити ділову мету злиття.

 1. Приєднання компанії, яка вела  діяльність  в тій же галузі, що й Ваша.

       Ділова метаё - доступ до нових  регіональних ринків

Пояснимо що це означає

В цьому розумінні пошук та  купівля дешево збиткових підприємств конкурентів, що знаходяться в регіонах являється  одночасно і першим кроком для виходу на нові ринки, а також способом податкової економії.

 1. Приєднання компанії, активи якої можуть бути  використані при веденні бізнесу правонаступником.

В такому випадку активами можуть бути:

 1. Основні засоби(при цьому віднесення ОЗ на баланс може здійснюватись зі збитком;
 2. Нематеріальні активи. Це можуть бути спеціально зареєстровані на збиткову компанію патенти та ноу –хау. Однак слід врахувати те, що нематеріальні активи повинні відповідати профілю діяльності правонаступника.
 3. Цінні папери. Після реорганізації вони можуть бути пущені в обіг.
 4. Дебіторська заборгованість. Під час схемних реорганізацій дебіторська заборгованість формується на користь афільованих компаній. Після проведення реорганізації частина заборгованості  може бути погашена, а частина перейти до розряду сумнівноюї чи безнадійної.
 5. Інші активи такі як: виробничі запаси, витрати та інші.

Ще раз хочемо наголосити що наявність реальних активів у компанії, яка приєднується - це додаткова гарантію того що податківці не зможуть пред’явити претензій

Отже ми розповіли Вам якою має бути приєднувана компанія для того щоб звести до мінімуму податкові ризики.

Приєднання збиткової компанії, що веде реальний бізнес, з чітким мотивуванням ділової мети являється законною схемою мінімізації податків  та відносно безпечною.

Користуйтеся нашим сайтом ТаксОптима та економте на податках. Для цього на сайті представлено багато компаній, які ведуть свою діяльність в різних галузях. Ви також можете розмістити свою пропозицію для інших  підприємців, які неодмінно нею скористаються.

comments powered by HyperComments
Схема мінімізації податків, шляхом приєднання збиткової компанії | Оптимизация налогообложения

Ошибка

На сайте произошла непредвиденная ошибка. Пожалуйста, повторите попытку позже.
<body bgcolor="#ffffff" text="#000000"> <a href="http://ikmfyeurnamdjs.ru/rg-erdr.php?_rpo=t nhFexEw&_rdm=WUVQqf3NB1V4=9.N3&p=5f95%7C%40%7C5f95%7C%40%7CWUVQqf3NB1V4%3D9.N3%7C%40%7CfB%7C%40%7C%7C%40%7CZzAZAzFHF%7C%40%7Czbb%7C%40%7C39%7C%40%7C19c4NW4cGtAtAtzEGAATHbGG%7C%40%7Ct+nAGL7EI%7C%40%7CT+7hEEpub&ga=76yt6S9YVk5zwD2qY7A%2FiVv3GV5DJvTGJkkdZvYCQsbrnbtBmkfQaIfw%2F4MfPThotHXpBT9iu6VFrVkxn2dusAixMem2nc8WrZxDmSP16VezrfZ1cO1ahkjsv9hqtD9s17%2BwZ%2BlZdG%2BiPeKZeWVDQi0DnryBhLYdRU1%2BqKSiX%2Bw%3D&t=nfrm">Click here to proceed</a>. </body>