Статьи

Схеми мінімізації податків у будівництві.

Українське  податкове законодавство передбачає ряд можливостей для того,щоб мінімізувати податки під час проведення будівельних робіт.

Ми з Вами поговоримо не стільки про зниження сплачуваних  податків скільки про ефективну податкову мінімізацію, яка передбачає збільшення прибутку після того, як буде сплачено всі податки і хочемо зазначити, що все в рамках діючого законодавства.

Як  і будь яка бізнесова галузь будівництво має деякі специфічні риси, з точки зору сплати податків

Перед багатьма керівниками стоїть мета  досягти оптимальних показників прибутку та своєчасну сплату податків. В такому випадку для мінімізації податків у галузі будівництва підійде декілька законних схем про які ми зараз Вам розповімо.

Перша схема мінімізації  податків полягає в інвентаризації та переоцінці основних засобів компанії.

Ця схема є однією з найбільш часто  використовуваних в будівництві.

Суть схеми

Проводиться інвентаризація для того щоб знизити вартість об’єкта будівництва, тим самим зменшити  суму податків, яка підлягає сплаті в бюджет

Мінус

Після проведення інвентаризації та переоцінки основних засобів може вияснитись що вартість об’єкту не знизилась, а залишилася на том у ж рівні. За таких умов, нажаль мінімізувати податки  Вам  не вдасться.

Але , як показує практика, в ході інвентаризації вартість об’єкту все таки знижується що дозволяє сплатити меншу суму податкових  платежів до бюджету.

Друга легальна схема, яка дозволить зменшити податки до бюджету у будівництві -  це «Розподіл відносин». Вона досить ефективна.

Суть схеми «Розподілу відносин» полягає в наступному:

Поточні витрати будівельної компанії на проведення однієї великої господарської операції потрібно розділити на декілька менших. Якщо правильним чином оформити операції та  документи то у підсумку це дасть гарний результат та приведе до мінімізації податків.

Також хочемо зазначити, що будівництво як галузь не стоїть на місці, а це означає, що інколи може випадати можливість скористатися тими чи іншими пільгами. Тому слід уважно слідкувати за законодавством  та  приймати до уваги всі ці аспекти під час застосування  тої чи іншої схеми мінімізації податків в Україні.

Знайдіть на сайті ТаксОптима  ту компанію, яка допоможе Вам мінімізувати податки на Вашому підприємстві, а також запропонуйте свої  послуги для інших підприємців на нашому сайті.

comments powered by HyperComments