Статьи

Схеми оптимізації податків за рахунок збільшення валових витрат підприємства.

Схеми оптимізації податків за рахунок збільшення валових витрат підприємства. Для того, щоб оптимізація оподаткування відбувалася правильно та з мінімальними ризиками  потрібно здійснювати певні заходи ще на етапі коли тільки плануються угоди та ще до того, як закінчиться звітний період. Якщо ж Ви будете проводити оптимізацію вже після того, як скінчиться звітний період, то це буде досить ризиковано і напевно приверне  увагу з боку контролюючих органів.

Під час проведення оптимізації податків потрібно планувати та здійснювати  всі операції таким чином, щоб збільшення валових витрат відбувалося поступово та рівномірно.

Щоб рівномірно відобразити валові витрати, досить часто  застосовують такий інструмент, як фінансова допомога.

Наведемо приклад схеми оптимізації податку прибуток

У  Вас виникла наступна ситуація: вашому підприємству терміново необхідна готівка.

 Можливо застосувати видачу готівки у якості поворотної фінансової допомоги без відсотків. Підставою в такому випадку являється заява від працівника. В ній можна вказати, що ці кошти потрібні на придбання житла. Далі в зв’язку з не придбанням нерухомості він її повертає поступово.

Практика. Були випадки видачі співробітникам величезної суми без наслідків з боку податкового органів.

вашому підприємству терміново необхідна готівка

Схема оптимізації податку на прибуток №2.

В нас є ситуація. До того, як закінчиться звітний квартал нам терміново необхідно збільшити валові витрати.  Який є варіант оптимізації.

Можна зробити авансовий платіж за товари  та одразу віднести його у валові витрати. Чому відразу? Тому що  аванс, який  був виданий не приймають участі у прирості або  зменшенні і тому відповідно до цього, валові витрати за виникненням  першої події не компенсуються валовим доходом від приросту, що могло б статися  під час купівлі товару. Цей аванс можна отримати назад в наступному періоді в якості, наприклад, повернення авансу. Але дана схема оптимізації податків дає змогу лише відстрочити  сплату податків до бюджету.

Майже  всі схеми оптимізації податку на прибуток базуються на збільшені валових витрат підприємства за рахунок різних видів витрат.

Хочете оптимізувати оподаткування на Вашому підприємстві в законний спосіб? Користуйтесь товарами та послугами, що представлені на нашому сайті  від реально працюючих фірм. Додавайте в наші каталоги свої товари та послуги

comments powered by HyperComments