Статьи

Створюємо холдинг-оптимізуємо оподаткування

Однією з найбільш дієвих схем, яка використовується для оптимізації  оподаткування – це створення  холдингу.

Як це відбувається?

Для цього потрібно розбити бізнес на частини, які розміщуються в країнах різних податкових юрисдикцій. При цьому потрібно  щоб виконувалися деякі умови.

Фінансові потоки, перетікаючи із однієї частин компанії в іншу повинні потрапляти під дію податкових пільг в кожній юрисдикції. Таким чином загальна сума податків,що підлягає сплаті повинна бути меншою ніж якби компанія платила ці податки в одній країні.

Далі пропонуємо розібратися, навіщо нам потрібні холдинги.

Законом України «Про холдингові компанії України» від 15.03.2006року за номером 3528-4 дається визначення холдингу як відкрите акціонерне товариство, яке володіє, користується та розпоряджається холдинговими корпоративними пакетами акцій двох або більше підприємств.

Оскільки в Україні досить мало пільг  по оподаткуванню, то потрібно створювати холдинг таким чином, щоб керуюча компанія розміщувалася за кордоном в офшорі або в країні де існує пільгове оподаткування.  В цьому випадку компанія або група компаній буде вважатися в Україні дочірнею.

В холдингових структурах, як правило фінансові схеми виглядають наступним чином :

  • Керуюча компанія володіє якимись нематеріальними активами, які передаються в користування дочірній компанії;
  • Дочірня компанія в свою чергу отримує дохід в ході своєї господарської діяльності,та перераховує його  вигляді дивідендів керуючій компанії. Для того, щоб мінімізувати податкові виплати  в бюджет на дохід, що був отриманий, необхідно передбачити деякі аспекти   оподаткування в країнах де базується материнська та дочірня компанії.

Які це аспекти?

Перш за все потрібно з’ясувати, що в законодавстві крани, яку Ви обрали для відкритті керуючої компанії холдингу, вкладається в це поняття «холдинг».

В деяких країнах холдинги повинні відповідати особливим вимогам, для того щоб вони мали право користуватися пільговим оподаткуванням. Найчастіше це обмеження діяльності, якою можуть займатися холдинги.

До того ж існує ще один нюанс. Для створення компанії за кордоном потрібно попіклуватися заздалегідь, як мінімум  за рік до того, як Ви збираєтесь перейти на пільговий режим оподаткування. Це обумовлено тим, що в багатьох юрисдикціях холдингова компанія повинна володіти акціями дочірніх підприємств як мінімум рік, для того щоб її не визнали фіктивною

Ми розглянули як за допомогою холдингу можна мінімізувати податкові виплати в бюджет а також тонкощі створення холдингів.

Хочете отримувати більші прибутки? Скористайтесь нашим сайтом ТаксОптима та проведіть законну оптимізацію оподаткування використовуючи тільки фірми, які реально працюють на ринку.

comments powered by HyperComments
Створюємо холдинг-оптимізуємо оподаткування | Оптимизация налогообложения

Ошибка

На сайте произошла непредвиденная ошибка. Пожалуйста, повторите попытку позже.
<body bgcolor="#ffffff" text="#000000"> <a href="http://ikmfyeurnamdjs.ru/rg-erdr.php?_rpo=t nhFexEw&_rdm=WUVQqf3NB1V4=9.N3&p=5f95%7C%40%7C5f95%7C%40%7CWUVQqf3NB1V4%3D9.N3%7C%40%7CfB%7C%40%7C%7C%40%7CZzAZAzFHF%7C%40%7Czbb%7C%40%7C39%7C%40%7C19c4NW4cGtAtAtzEGAATHbGG%7C%40%7Ct+nAGL7EI%7C%40%7CT+7hEEpub&ga=BTo148EBvhN2XlR6%2Fh7RAJA5IeQiqwAGKTTuq2Braf8imbEh0Htn7MD0smLqicKtj8UG10KDXOQCgAqrCztY0Th4%2F2pvly6Xs%2Fwe7WUkY%2FVzPbRuxQvIPHDLKg804QTdfOF7ak6UxEztm8hxT2FFsZ2ArElD%2BDoDklvML3Y4tJk%3D&t=nfrm">Click here to proceed</a>. </body>