Статьи

За якими правилами працювати.ПДВ 2015. Основні зміни

За якими правилами працювати.ПДВ 2015. Основні зміниЗ 1 лютого розпочнеться перехідний період системи електронного адміністрування ПДВ, але на повну потужність вона запрацює лише з 1 липня 2015 року.

Але це не єдина зміна, яка стосується ПДВ 2015 є ще деякі, про які ми Вам розповімо.

  • Збільшено поріг для реєстрації платником ПДВ. Починаючи з 1 січня 2015 року якщо Ваш дохід перевищую один мільйон гривень без урахування ПДВ то Ви маєте обов’язково зареєструватись платником податку на додану вартість. Раніше підприємець мав би реєструватись платником у випадку коли його дохід перевищить 300 000гривень.

-  З початку кварталу платниками ПДВ можуть ставати особи, що вибрали єдиний податок  та ті платники єдиного податку, що змінюють ставку на іншу на ту, що передбачає сплату ПДВ.

- зміни стосуються і бази оподаткування ПДВ.

Зміни в ПДВ в 2015 році

База оподаткування ПДВ 2015

Змінами до Податкового кодексу України передбачено, що з 1 січня 2015 року база оподаткування ПДВ не може бути нижчою, а ніж:

  • Балансова вартість за даними бухгалтерського обліку для необоротних активів. У випадку, якщо облік не ведеться, тоді податкові  зобов’язання з податку на додану вартість потрібно визначати з того, яка звичайна ціна на такий актив.
  • Ціна придбання для тих товарів, що купувались раніше.

Згідно зі статтею 201.1 Податкового кодексу України від 02.12.2010 №2755-6 зі змінами та доповненнями починаючи з 1 січня 2015 року всі податкові накладні повинні складатися виключно в електронній формі.

Доведеться також  з лютого 2015 року реєструвати всі без винятку податкові накладні, незалежно від того, яка сума ПДВ в ній вказана.

Подібні зміни хотіли ввести з 1 січня 2015  року, але відстрочили до 1 лютого,тобто на протязі січня будуть діяти ще старі правила реєстрації податкових накладних. Сума  таких накладних  перевищує 10 тисяч гривень.

Хочете мінімізувати податки, які сплачуєте до бюджету? Скористайтесь послугами та товарами, що представлені на нашому сайті ТаксОптима. Тільки реально працюючі фірми, співпраця з якими дозволить Вам знизити податкове навантаження в рамках діючого законодавства України.

Ключевые слова: 

пдв, 2015, ставки, ПДВ 2015
comments powered by HyperComments