Новости

Новий сервіс для платників податку на веб порталі Міндоходів

Новий сервіс для платників податку на веб порталі Міндоходів

Для платників податків було запроваджено нову послугу. Як заявило Мінідоходів і зборів - це дозволить не робити помилок під час складання податкової звітності.

Сервіс працює таким чином, що є можливість  виявляти  та виправляти помилки? не застосовуючи при цьому санкцій.

Наприклад, коли платник надсилає декларацію з ПДВ то її дані, проходячи арифметичний контроль, співставляються з тією інформацію, що знаходиться в базі Міндоходів. Якщо, в процесі співставлення, знайдені ризики, то вони заносяться в електронне повідомлення, яке формується автоматично та відправляється платнику податків і далі він самостійно виплавляє податкову звітність (коригує).

Цей сервіс надає можливість перевірити, чи є у вас податковий борг.  Для цього не потрібно звертатися до податкової інспекції, а можна зайти з вашого комп’ютера і дізнатися про ваші розрахунки перед бюджетом. Облік розрахунків з бюджетом  по кожному податку ведеться окремо, тому що при надходженні будь - якої плати до органу Міндоходів,  відкривається карта особового рахунку, яка є персональною.

Новий сервіс для платників податку на веб порталі Міндоходів загальный огляд

В розділі, який називається «Розрахунки з бюджетом», у вас в доступі є інформація, яка дає змогу  дізнатися про стан розрахунків перед бюджетом по окремим видам податків. Наприклад, суму, яку платник податків має сплатити на вказану ним дату, а також отримати прогноз майбутніх платежів на весь рік.  Для цього вам не потрібно витрачати час. Все це відтепер можна зробити зі свого робочого місця.

Нагадуємо вам, що для користування «Електронним кабінетом» у вас повинен бути цифровий електронний підпис.

Реєстр страхувальників

Також на веб порталі МІндоходів зовсім недавно розпочав роботу  сервіс, який називається "Реєстр страхувальників".

Платники внеску на обов’язкове соц. страхування мають змогу отримати дані про взяття їх на облік, а також дізнатися про свій реєстраційний номер, який присвоєний як платнику єдиного внеску та до якого класу  професійного ризику відноситься виробництво підприємця.

Для отримання такої інформації  ви повинні ввести прізвище, ім’я  та по батькові платника, а також податковий номер, який  належить платнику або серію та номер його паспорту.

Інформація в реєстрі страхувальників буде оновлюватися кожні десять днів.

Сподіваємось, що в платників  податку не виникатиме проблем з користування даним сервісом, а Міндоходів  буде робити все, для того щоб сервіс працював в нормальному режимі і без збоїв та будуть  і надалі вдосконалювати його. В такому разі взаємовідносини між платниками податків та податковими службам стануть простішими.

comments powered by HyperComments