Новости

Де отримати довідку про доходи?

Де отримати довідку про доходи? таксоптима

Для того, щоб заповнити декларацію про майновий стан та доходи фізичних осіб ви маєте звернутись до органу Міністерства доходів та зборів за місцем проживання або за місцем отримання доходів, а також за місцезнаходженням іншого об’єкту оподаткування для того, щоб отримати дані про те, які прибутки отримали на протязі минулого року.

В державному реєстрі перебувають всі данні, про джерела, з яких були отримані доходи фізичних осіб, про об’єкти оподаткування, а також про суми податків, які були вам нараховані або сплачені вами та інформацію про податкові пільги на які ви маєте право.

Для того, щоб мати змогу отримати дані про свої доходи з державного реєстру фізичних осіб, ви повинні звернутися  до нього самостійно або через уповноважену особу. Для цього необхідно лише пред’явити документ, який підтвердить вашу особу та заяву встановленого зразка. ?? за якою ставкою будуть оподатковуватися доходи фізичних осіб, що були отримані в 2013 році.??

У тому випадку, коли така заява подається уповноваженою особою, то їй необхідно буде ще додатково пред’явити нотаріально завірену довіреність, та документ що засвідчує її особу встановленого зразка. На протязі п’яти робочих днів, з того дня коли фізична особа звернулася до  контролюючого органу він повинен надати дані з державного реєстру.

Якщо ви являєтесь фізичною особою, у якої немає постійного місця проживання на території нашої держави або ви тимчасово знаходитесь за межами населеного пункту постійного місця проживання, отримання доходів або місце, за яким розташований об’єкт оподаткування у такому випадку ви можете звернутись до будь-якого державного контролюючого органу для отримання даних з державного реєстру. Але тоді процедура видачі буде збільшена до десяти робочих днів.

Нагадуємо, що через сім днів збігає термін подачі декларації про майновий стан та доходи фізичних осіб, тому поспішайте!

comments powered by HyperComments