Новости

Плани по збору податків від Міністерства доходів та зборів.

Плани по збору податків від Міністерства доходів та  зборів.

Новий учільник відомства Ігор Білоус  дав наказ №236 від 11.04.2014 року своїм. В ньому йдеться про встановлення підопічним показників  на цей місяць, а конкретніше - хто і скільки має заробити для державної казни. В документі 29 завдань, як для податківців так і для митників.

В наказі йде мова про те, що необхідно співставляти дані податкової звітності, які стосуються податку на прибуток, з  відповідними  даними іншої податкової  та фінансової звітності і за їх показниками потрібно буде скласти  список розходжень для того, щоб зяс’ увати причини її виникнення під час здійснення податкового контролю.

За результатами такої роботи будуть ініційовані позапланові перевірки,  а такі компанії будуть заноситись  в плани-графіки на податкові перевірки. Поставлені завдання  повинні бути реалізовані  до 5 травня включно. Також на протязі цього часу потрібно провести аналіз контролюємих операцій платників податків у 2013 року  на відповідність в них цін звичайним цінам. На  протязі квітня податкові органи повинні забезпечити надходження до бюджету у розмірі 255, 62 млн.

Наведемо деякі показники по сплаті податків:

На протязі цього місяця потрібно зібрати податку на прибуток  на 15,5% а це на 419,7 млн. гривень більше, а ніж за аналогічний період минулого року. Внутрішнього ПДВ потрібно зібрати на 717.7 млн. гривень більше, акцизу - на 48%. Імпортного ПДВ   на 30,7.

До спецфондів має надійти 612,409 млн. гривень  . індикативні показники для митниці перевищують 11 млрд. гривень. Найбільше відрахувань очікується від Київської  міжрегіональної  та Київської митниці  більше 4 млрд. гривень. Також в числі лідерів повинні опинитися Дніпропетровська  область,  з сумою 999,5 млн.гривень, південні області -824,5 млн. гривень, Житомирська – 751,87 млн.гривень.

Судячи з цього документи слова чиновників ідуть в розріз з їхніми діями.  Як заявляла влада раніше, що більше не будуть ставить плани по наповненню бюджету перед податківцями та митниками.

comments powered by HyperComments