Новости

Плани по збору податків від Міністерства доходів та зборів.

Плани по збору податків від Міністерства доходів та  зборів.

Новий учільник відомства Ігор Білоус  дав наказ №236 від 11.04.2014 року своїм. В ньому йдеться про встановлення підопічним показників  на цей місяць, а конкретніше - хто і скільки має заробити для державної казни. В документі 29 завдань, як для податківців так і для митників.

В наказі йде мова про те, що необхідно співставляти дані податкової звітності, які стосуються податку на прибуток, з  відповідними  даними іншої податкової  та фінансової звітності і за їх показниками потрібно буде скласти  список розходжень для того, щоб зяс’ увати причини її виникнення під час здійснення податкового контролю.

За результатами такої роботи будуть ініційовані позапланові перевірки,  а такі компанії будуть заноситись  в плани-графіки на податкові перевірки. Поставлені завдання  повинні бути реалізовані  до 5 травня включно. Також на протязі цього часу потрібно провести аналіз контролюємих операцій платників податків у 2013 року  на відповідність в них цін звичайним цінам. На  протязі квітня податкові органи повинні забезпечити надходження до бюджету у розмірі 255, 62 млн.

Наведемо деякі показники по сплаті податків:

На протязі цього місяця потрібно зібрати податку на прибуток  на 15,5% а це на 419,7 млн. гривень більше, а ніж за аналогічний період минулого року. Внутрішнього ПДВ потрібно зібрати на 717.7 млн. гривень більше, акцизу - на 48%. Імпортного ПДВ   на 30,7.

До спецфондів має надійти 612,409 млн. гривень  . індикативні показники для митниці перевищують 11 млрд. гривень. Найбільше відрахувань очікується від Київської  міжрегіональної  та Київської митниці  більше 4 млрд. гривень. Також в числі лідерів повинні опинитися Дніпропетровська  область,  з сумою 999,5 млн.гривень, південні області -824,5 млн. гривень, Житомирська – 751,87 млн.гривень.

Судячи з цього документи слова чиновників ідуть в розріз з їхніми діями.  Як заявляла влада раніше, що більше не будуть ставить плани по наповненню бюджету перед податківцями та митниками.

comments powered by HyperComments
Плани по збору податків від Міністерства доходів та зборів. | Оптимизация налогообложения

Ошибка

На сайте произошла непредвиденная ошибка. Пожалуйста, повторите попытку позже.