Новости

Ви повинні сплатити штраф! Роз’яснення ДПІ

податки. Ви повинні сплатити  штраф! Роз’яснення ДПІ

Платники  податків повинні обов’язково зареєструватись та стати на облік в контролюючих органах за місцезнаходженням юридичних осіб, окремих підрозділів юридичних осіб, за місцем проживання осіб, а також за місцем їх знаходження та реєстрації їх підрозділів, рухомого та нерухомого майна, об’єктів оподаткування  та тих об’єктів, які пов’язані з оподаткуванням або через які здійснюється діяльність .  Ці норми регламентуються статтею 63 пункту 63.3 Податкового кодексу України.

На платника податку лягає зобов’язання повідомляти про всі об’єкти оподаткування та об’єкти що з ним пов’язані , контролюючим органам за місцем основного обліку.

Заява про  те, що платника податків необхідно взяти на облік за неосновним місцем  обліку, подається у відповідний податковий орган на протязі десяти робочих днів після того, як буде створено окремий підрозділ, зареєстровано нерухоме майно або відкритий об’єкт, через який здійснюється діяльність.

Якщо ви  несвоєчасно подали заяву або документи для того, щоб вас взяли на облік,  або у зв’язку зі зміною місцезнаходження та внесенням інших змін до своїх облікових даних, ненаданням виправлених документів для взяття на облік або внесенням змін, що були надані з помилкою або не в повному обсязі, ненаданням  відомостей про осіб, які несуть відповідальність за ведення бухгалтерського обліку, то згідно статті 117 пункту 117.1 Податкового кодексу України це може стати причиною нарахування  вам штрафу. Для само залучених осіб у розмірі 170 гривень, для юридичних осіб , які відповідальні за нарахування  та сплату податків до бюджету під час виконання договору про спільну діяльність ця сума становить 510 гривень.

Якщо, ви не усунули ці порушення або повторили ті ж самі дії , що були здійснені на протязі року до яких були застосовані такі штрафи, у такому випадку розмір штрафу буде нарахований у двох кратному  розмірі.

Бажаємо Вам все робити вчасно та згідно діючого законодавства.

comments powered by HyperComments