Новости

Встановлено строк детінізації ринку підакцизних товарів 15 травня 2014р.

Встановлено строк детінізації ринку підакцизних товарів 15 травня 2014р.

Як заявив заступник Міністра доходів та зборів Володимир Хоменко на зустрічі з представниками управління фінансових розслідувань, що кінцевий термін повної детінізації ринку підакцизних товарів це 15 травня. Він сказав, що на сьогоднішній день  доволі тяжко ліквідувати  всі  бандитські схеми , але не потрібно опускати руки та вірити в себе  і впевнено йти до поставленої цілі.

За словами Міністра, всі дії, спрямовані на виконання задач, що поставлені перед підрозділами фінансових розслідувань  повинні бути добре зважені та скоординовані. Саме тому, стоїть дуже гостро питання, про якісне виконання роботи, яка направлена на детінізацію ринку підакцизних товарів, ефективного контролю за видатками бюджетних коштів, ліквідацію транзитно - конвертаційних груп,контроль за поверненням ПДВ, контроль, пов'язаний з експортно - імпортними операціями ризикових суб’єктів зовнішньоекономічної діяльності.

Замісник Міністра підкреслив, що Міністерством відведено термін, за який повинна бути здійснена повна детінізація ринку підакцизних товарів і цей термін сплине 15 травня. До встановленого часу, керівникам регіонів даний наказ навести повний порядок на ринку тютюнових та алкогольних напоїв. В цьому також зацікавленні ті підприємства, які не вдаються до тіньових схем та працюють на цьому ринку прозору.?? Яка ставка податку для ФОП 1 групи??

Тіньовий обіг підакцизних товарів на сьогоднішній день становив  від 30 до 50%. Якщо легальний виробник займе цю нішу, то стане можливим розширення виробництва, створення робочих місць та додаткової сплати акцизного податку.

І ще одним  джерелом відтоку державних коштів являється незаконне повернення податку на додану вартість. По місту Києву, в минулому році, заявлено на повернення майже 8 млдрд. гривень.

Що ж стосовно податкових ям та конвертаційних груп, то є назви підприємств, є також конкретні  ланцюги зв’язку і це конкретні юридичні особи, які спричиняють збитки нашій державі.

Підбиваючи підсумки Хоменко завірив, що будуть  змінені підходи до оцінки діяльності слідчо-оперативних груп  підрозділів Міндоходів.

Він наголосив, що оцінка діяльності буде відбуватися не за кількістю відритих справ, а за результатами погашення збитків, що були завдані державі.

Наостанок хочеться побажати, щоб всі свої обіцянки Міністерство доходів та зборів виконало і щоб не було знову такого, що «Рука руку миє», бо в такому випадку жодна з корупційних схем не буде ліквідована. Відомі назви компаній, юридичні особи а коли їх буде притягнуто до відповідальності і повернуті державі вкрадені у неї кошти? Ми зі свого боку будемо уважно слідкувати за діяльністю Міністерства та інформувати Вас про їхні кроки.

 

comments powered by HyperComments