Новости

Оподаткування ліків здійснюється незалежно від розміру торговельних надбавок

Платники єдиного податку — фізичні особи, які звільняються від обов’язку нарахування, сплати та подання податкової звітності з ПДВ, не нараховують та не сплачують ПДВ з операцій з постачання лікарських засобів та виробів медичного призначення. Це — підприємці, які обрали І, ІІ або ІІІ групу із застосуванням ставки єдиного податку 5%, або V групу із застосуванням ставки єдиного податку 7%.

Підприємці — платники єдиного податку ІІІ та V груп із застосуванням ставок єдиного податку, відповідно, 3% та 5%, які зареєстровані платниками ПДВ, при продажу лікарських засобів та виробів медичного призначення мають застосовувати ставку ПДВ 7%.

ПДВ у розмірі 7% бази оподаткування додається до ціни лікарських засобів чи виробів медичного призначення. Оподаткування здійснюється незалежно від того, за рахунок яких джерел були закуплені такі лікарські засоби та вироби медичного призначення, та незалежно від розміру граничних постачальницько-збутових та торговельних (роздрібних) надбавок, встановлених на перелічені товари.

 

За матеріалами Головбух http://golovbukh.ua

comments powered by HyperComments