Новости

Як правильно заповнити Декларацію по ПДВ для аптек.

Як правильно заповнити Декларацію по ПДВ для аптек.

Тимчасово, до того як внесуть зміни в форму податкової звітності, в податковій декларації по податку на додану вартість з поміткою 0110 та в розшифровці  податкових зобов’язань та податкового кредиту, в яких проходить відображення за операціями з поставки або закупівлі медичних препаратів, в графі де повинен ставитись номер свідоцтва  реєстрації платника ПДВ, ставиться цифра 7.

Ця цифра ставиться в будь - якому випадку, незалежно від того, чи відображаються в декларації  виключно операції по поставці лікарських  засобів чи медичних виробів. Також відображаються операції по поставці та придбанні інших товарів та послуг по іншим ставкам ПДВ.

У строчці 2.2 «Інші операції», що оподатковуються за нульовою ставкою, розділу 1 Декларації відображаються операції з поставки лікарських засобів та  медичних виробів.

В колонці А строчки 2.2 розділу 1 Декларації вказується об’єм поставок лікарських засобів та медичних виробів  без врахування ПДВ. В колонці Б строчки 2.2. вказується сума ПДВ, яка нараховується в розмірі 7% від значення колонки А.

Якщо лікарські засоби були придбані  до 1 квітня 2014 року, то з 1 квітня 2014 року вони реалізуються з нарахованим ПДВ у розмірі 7%.

В графі 2 таблиці вам необхідно відобразити індивідуальний  податковий номер покупця.

Період здачі податкових накладних відображається в графі 3. Але ви повинні вказати  місяць складання, а не конкретну дату.

Об’єм операцій з поставки на митну територію України, які оподатковуються за ставкою 7% відображаються в графі 4 по кожному контрагенту.

Сума податкових зобов’язань за ставкою 7% відображається в графі 5.

Налоги, Схемы и методы оптимизации - Только полезная информация от ТаксОптимы!

comments powered by HyperComments