Новости

Держава списує всі борги по податкам для малого та середнього бізнесу.

Держава списує всі борги по податкам для малого та середнього бізнесу.

У Верховній Раді України було зареєстровано законопроект, яким повинні списати всю заборгованість по сплаті податків та зборів із суб’єктів малого та середнього бізнесу. Проект цього закону внесений на розгляд 12 травня 2014 року №4838.

Цей закон повинен поліпшити розвиток малого та середнього бізнесу, шляхом списання з суб’єктів заборгованості по сплаті податків та зборів.

Цим законом передбачається:

  • списати з суб’єктів малого та середнього бізнесу всіх сум  заборгованостей по сплаті податків та зборів, а також нарахованих штрафів, пені, фінансових санкцій, станом на 1 січня 2014 року.
  • доручити органам державної податкової служби, в яких знаходяться на обліку платники податків малого та середнього бізнесу, на протязі двох місяців з часу, коли цей закон набере чинності,  прийняти рішення по списанню з суб’єктів підприємницької діяльності всієї заборгованості.
  •  рішення по списанню  з малого бізнесу та середнього бізнесу сум заборгованості по сплаті податків та зборів, штрафних та фінансових санкцій , пені, що були нараховані у відповідності з діючим законодавством на ту заборгованість, що виникла в результаті не сплати місцевих податків та зборів, приймаються в строк два місяці з дня набуття чинності цього закону.
  • на протязі місяця Кабінет Міністрів України повинен прийняти рішення, які будуть направлені на виконання цього закону.

На кінець хочеться  сказати, що не списанням заборгованості потрібно вирішувати питання, а до проблеми розвитку малого та середнього бізнесу потрібно підходити комплексно, а не одноразовим законом.

comments powered by HyperComments