Новости

У квітні план із податкових надходжень до бюджету виконано більш ніж на 100 відсотків - Ігор Білоус

У квітні 2014 року завдання Міністерства фінансів України щодо забезпечення податкових надходжень до бюджету виконано більш ніж на 100 відсотків. Про це сьогодні заявив Перший заступник Міністра доходів і зборів України Ігор Білоус під час спільного брифінгу керівництва Міндоходів у Кабінеті Міністрів України.

За його словами, до бюджету надійшло 16,7 млрд. грн. податкових надходжень. У порівнянні з відповідним періодом минулого року сума надходжень зросла на 1,8 млрд. грн., незважаючи на кризову ситуацію на Сході та Півдні країни, а також падіння обсягів промислового виробництва на 5%. Таких результатів вдалося досягти за рахунок детінізації економіки, зокрема, ліквідування «податкових ям». 

«Триває запекла боротьба на фронті війни з «податковими ямами». Ми відпрацьовуємо все нові критерії їх виявлення і тісно співпрацюємо з силовими органами для їх ліквідації. У той же час ми розробляємо зміни до адміністрування ПДВ, щоб зробити виникнення подібних схем неможливим», - сказав Ігор Білоус.

 

За матеріалами Міністерства доходів і зборів України minrd.gov.ua

comments powered by HyperComments