Новости

Співробітників Міндоходів познайомили з роботою Німецьких колег

Співробітників Міндоходів познайомили з роботою Німецьких колег

Нещодавно пройшов учбовий семінар у Міністерстві доходів  та зборів в рамках проекту GIZ «Укріплення адміністративної мощі у сфері державних  фінансів України». В ньому приймав участь  директор податкової адміністрації Німеччини Аіта Штапельфельда.

Під час проведення семінару німецький спеціаліст поділилася своїм досвідом та досвідом своєї країни  по впровадженню нової організаційної структури та системи управління якістю в сучасних податкових адміністраціях.

Рекламная пауза: минимизация налогообложения

Всі учасники мали змогу в усіх деталях ознайомитись зі структурою німецької податкової адміністрації на всіх її рівнях. Їх познайомили з особливостями організації податкових інспекцій та яким чином забезпечується їх персонал та перспективами  розвитку.

Співробітники Міністерства доходів та зборів обговорили зі своїми німецькими колегами та експертами існуючу систему оцінювання та співставлення результатів  діяльності податкових інспекцій у Німеччині, а також про функціонування інформаційних систем, що використовується для управління в податкових адміністраціях.

Найбільше представників Міндоходів зацікавив збір різних податків, зростаючі вимоги до адміністрування та орієнтація німецьких податкових інспекцій на автоматизоване управління.

В останній день семінару обговорювалися міри, направлені  на боротьбу з корупцією та протидію ухилянню від сплати податків  в Німеччині. Також було зроблено наголос на тому, що за діяльністю німецьких податківців завжди ведеться нагляд та контроль.

В Німеччині також існує проблема ухилення від сплати податків, але це веде до кримінальної та дисциплінарної відповідальності. Порушник може явитись с щиросердним каяттям, що полегшить покарання.

 Але існують можливості оптимізувати оподаткування не виходячи за рамки діючого законодавства. Саме таку « ЧИСТУ» оптимізацію оподаткування пропонує наш сайт. Ви маєте можливість самостійно обрати товар або послугу та оптимізувати оподаткування. Для цього перейдіть в розділ товари або послуги.

comments powered by HyperComments