Новости

За несвоєчасну сплату податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки передбачено нарахування штрафних санкцій та пені

ДПІ у Святошинському районі ГУ Міндоходів у м. Києві нагадує платникам податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, що  відповідно до ст. 265 Податкового кодексу України податкове зобов’язання за звітний рік з податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, сплачується:

а) фізичними особами - протягом 60 днів з дня вручення податкового повідомлення-рішення;

б) юридичними особами - авансовими внесками щокварталу до 30 числа місяця, що наступає за звітним кварталом, які відображаються в річній податковій декларації.

У тому випадку, коли платник податків не сплачує узгоджену суму грошового зобов’язання протягом строків, визначених Податковим кодексом України, він притягується до відповідальності, яка полягає у накладанні  штрафу у таких розмірах:

 - у розмірі 10 % погашеної суми податкового боргу, при затримці до 30 календарних днів включно, наступних за останнім днем строку сплати суми грошового зобов’язання;

- у розмірі 20 відсотків погашеної суми податкового боргу, при затримці більше 30 календарних днів, наступних за останнім днем строку сплати суми грошового зобов’язання.

Крім того, відповідно до ст. 129 Податкового кодексу України, після закінчення встановлених Податковим кодексом строків погашення узгодженого грошового зобов’язання на суму податкового боргу нараховується пеня. Вона нараховується на суму податкового боргу (включаючи суму штрафних санкцій за їх наявності та без урахування суми пені) їх розрахунку 120 % річних облікової ставки Національного банку України, діючої на день виникнення такого податкового боргу або на день його (його частини) погашення, залежно від того, яка з величин таких ставок є більшою, за кожний календарний день прострочення у його сплаті.

І пам’ятайте, що вчасно сплачені податки забезпечать не тільки економію ваших коштів, а й збережуть час та стабільний емоційний настрій. А це не менш важливо за накопичений капітал.

                              ДПІ у Святошинському районі ГУ Міндоходів у м. Києві  http://kyiv.minrd.gov.ua

comments powered by HyperComments
За несвоєчасну сплату податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки передбачено нарахування штрафних санкцій та пені | Оптимизация налогообложения

Ошибка

На сайте произошла непредвиденная ошибка. Пожалуйста, повторите попытку позже.