Новости

Чого очікує бізнес від нового президента України

Чого очікує бізнес від нового президента України

Пропонуємо до Вашої уваги думку керівників підприємств стосовно тих кроків, на які вони очікують від держави.

В’ячеслав Богуслаєв являється  президентом  підприємства Мотор Січ, яке займається виробництвом вертолітних двигунів.

Ось його думка, стосовно того, що повинна зробити держава для розвитку підприємств.

Для розвитку Мотор Січі потрібно лише не заважати нам працювати. Всі заборони на реалізацію продукції, які розповсюдились на деякі підприємства потрібно зняти. Потрібно однаково ефективно співпрацювати як з Росією так і  з Польщею та  з країнами Євросоюзу, тому що ринки потрібно завойовувати а не добровільно їх здавати.

Президент корпорації Олександр Слободян:

Ми очікуємо двох речей

  • прогнозуємих податків;
  • підтримки вітчизняного виробника на зовнішніх ринках.

Для нашого бізнесу  необхідно, щоб була прогнозуєма шкала зростання акцизу. Дуже важливим є питання адаптування вітчизняних акцизів до вимог директив  ЄС в частині рекомендацій, щодо мінімальної ставки акцизів.

Глава правління компанії Сіті Транспорт Груп(керівник ЛАЗу)

Ми чекаємо рішень, які будуть спрямовані на підтримку експортних операцій. Також необхідно знижувати проценті ставки по депозитах та потрібно приділити увагу  розвитку індустріальних   центрів

Президент компанії К.А.Н. Девелопмент:

Бізнес та держава – це одне ціле, тому що і у бізнесу, і в держави ціль одна - отримати від своє діяльності максимальний прибуток. Прибуток держави залежить від податків, а для того щоб податкові надходження збільшувались, потрібно створювати робочі місця, а не збільшувати податкове навантаження. А  цього  на жаль, ніхто не розуміє або не хоче розуміти. Ще одним абсурдом він вважає те, що держава гадає, що в усіх галузях податкове навантаження повинно бути одне й теж.

Поки  наш уряд буде переосмислювати свої кроки, стосовно зниження податкового навантаження, у Вас є можливість за допомогою нашого сайту оптимізувати оподаткування. Сайт Таксоптима  пропонує Вам самим обрати оптимізацію, яка буде відповідати вимогам діяльності Вашого підприємства. Для цього потрібно лише перейти в розділ товари та послуги. Ви також можете запропонувати свої послуги на нашому сайті.

comments powered by HyperComments