Новости

Володимир Хоменко: бізнес і податківці у новій системі працюватимуть разом

Володимир Хоменко: бізнес і податківці у новій системі працюватимуть разом

Про це заявив заступник Міністра доходів і зборів України Володимир Хоменко під час зустрічі з представниками ділової спільноти і громадських організацій в Американській торговельній палаті.

Рекламна пауза: уплата налогов в украине

Американська торговельна палата (АСС) провела зустріч для обговорення концепції Служби фінансових розслідувань (СФР). Зустріч, як вважає президент АСС Бернард Кейсі, стала прекрасною можливістю для компаній висловити свої думки та зауваження щодо концепції створення СФР. На його думку, розробка фіскальних інструментів, що проводиться у форматі їх обговорення за участі всіх зацікавлених сторін, підтверджує той факт, що між бізнесом і владою є взаєморозуміння.

"Ми  віримо, що сьогоднішнє обговорення концепції та жвава дискусія стосовно основних цілей та завдань Служби стане важливим кроком на шляху до впровадження міжнародних практик в Україні", - сказав Бернард Кейсі.

Бізнесменів найбільше непокоять високий рівень корупції, тіньовий ринок та якість роботи правоохоронних і фіскальних органів: "Потрібно знищити корупцію, вивести бізнес із тіні, знизити податки", - сказав один із них.

За даними Міністерства доходів і зборів України minrd.gov.ua

comments powered by HyperComments