Новости

Експерти: Україні негайно потрібна єдина система фінансових розслідувань

Експерти: Україні негайно потрібна єдина система фінансових розслідувань

Про це заявив радник Служби розслідувань фінансових злочинів Литви Ігоріс Кржечковскіс під час робочого засідання за участю європейських експертів в Києві.

Рекламна пауза оптимизация налогообложения

В засіданні Експертної ради взяли участь представники органів фінансових розслідувань  Великобританії, Грузії, Латвії та Литви, Організації економічного співробітництва та розвитку (ОЕСР), Європейського бюро по боротьбі з шахрайством (OLAF) та Міністерства доходів і зборів України.

Учасники обговорили і попередньо схвалили концепцію майбутньої Служби фінансових розслідувань (СФР), яка має з'явитися в Україні. Експерти також поділилися досвідом створення та функціонування аналогічних служб у їх країнах та пообіцяли надати свої експертні висновки щодо концепції СФР в Україні.

"Одна справа - контроль, інша - потрібно допомогати бізнесу, щоб люди знали, що робити у тих чи інших ситуаціях, пов'язаних із податками або фінансовим шахрайством. Щоб бізнес не просто нам повідомляв про фінансові порушення, але й розумів, що й як робити. Тут наша служба виступає консультантом", - розповів представник литовського відомства.

За даними Міністерства доходів і зборів України minrd.gov.ua

comments powered by HyperComments