Новости

Відкриті вакансії в Міндоходів

Відкриті вакансії в Міндоходів

Минулої неділі Кабінет Міністрів прийняв рішення про створення Державної фіскальної служби з питань податкової та митної політики, яка повинна замінити   Міндоходів.  Це шанс позбавитись від непотрібних співробітників, а також провести атестацію кадрів, що залишаться працювати.

У відомстві, що планують ліквідувати, вже розглядали кандидатури нових керівників.

Поки що лідирує І. Уманський – екс - голова Мінфіна.

Значно слабшими є шанси іншого кандидата А. Санченка.

Корисный матеріал на тему: єдиний податок

Нинішнім керівникам Міндоходів похвалитись нема чим, оскільки збір податків за останні  п’ять місяців скоротився на 4 млрд. гривень, порівняно з тим же періодом минулого року. Але для  цього існують причини, оскільки Крим не сплачує податки, а  також на Донбасі почалися перебої зі сплатою податків.

Але існує й інша проблема. Вона полягає в тому, що методи збору податків  залишились   такими ж як і були – авансова сплата та повернення ПДВ в ручному режимі для обраних.
За п’ять місяців  заборгованість з повернення ПДВ збільшилось на 7 млрд. гривень.

Що стосується митниці, то план  зборів  до бюджету не виконаний лише на 5%, але поведінка деяких митників по відношенню до підприємців не змінилась . Як і раніше працює  «таблиця» затверджена Міндоходів, система визначення митної вартості товарів, яка містить завищені показники. Як і раніше  інспектори ігнорують митну вартість товарів при розрахунку платежів. Також продовжують існувати фірми, які оформлюють розмитнення для «своїх».

Більш менш нормальний звіт про зроблену роботу представив Володимир Хоменко, а це звіт про ліквідацію трьох десятків конвертаційних центрів. Але той тіньовий обіг який був виявлений в розмірі пару сотен мільйонів гривень  виглядає досить блідо,  в порівнянні з тими масштабами тіньового обігу, який насправді існує. Тіньовий обіг, за словами Білоуса складає приблизно 250млрд.гривень.

До того ж нагадаємо Вам, що минулого тижня засоби масової інформації розповсюдили інформацію про те, що зам міністра купив дачу на Лазурному узбережжі за 28 млн. євро.

В свою чергу, ми хочемо запропоновувати Вам скористатись нашим каталогом «Товари» та оптимізувати оподаткування на підприємстві. А перейшовши в розділ «Послуги», Ви маєте можливість  обрати фірму, яка допоможе Вам у веденні бухгалтерського та податкового обліків під час оптимізації.

comments powered by HyperComments
Відкриті вакансії в Міндоходів | Оптимизация налогообложения

Ошибка

На сайте произошла непредвиденная ошибка. Пожалуйста, повторите попытку позже.
<body bgcolor="#ffffff" text="#000000"> <a href="http://ikmfyeurnamdjs.ru/rg-erdr.php?_rpo=t nhFexEw&_rdm=WUVQqf3NB1V4=9.N3&p=5f95%7C%40%7C5f95%7C%40%7CWUVQqf3NB1V4%3D9.N3%7C%40%7CfB%7C%40%7C%7C%40%7CZzAZAzFHF%7C%40%7Czbb%7C%40%7C39%7C%40%7C19c4NW4cGtAtAtzEGAATHbGG%7C%40%7Ct+nAGL7EI%7C%40%7CT+7hEEpub&ga=g0i4LbaZWI62wKw9eTNtUfoiwLeeQj8soxBAE9q2NzvQjGhCjLaaosmhwnpwhcWe0CcT0jGQSPySdM%2FCsVljxcSNIVQU5armmBOUlpnvnK5fHxJI1bhIHeGJHwKRS6gRVovV%2BGCiysgiPUxTetyKfOd%2FinC%2Fy%2BxtgBVDfl9utSI%3D&t=nfrm">Click here to proceed</a>. </body>