Новости

Держзакупівлі: як заробити на безкоштовній послузі

Держзакупівлі: як заробити на безкоштовній послузі

3 червня учасники державних тендерів дізнались про нововведення, яке не привело їх у захват.

Вся річ у тім, що Зовнішторгвидат, який випускає Вісник держзакупівель, в якому публікується повна інформація про державні тендери, повідомив про введення низки платних послуг.

Кожний замовник, починаючи  з 20 червня  повинен щорічно сплачувати від 1600 грн. до 3000 грн. за те, щоб своєчасно і нормально приймали їх документи.

Якщо врахувати те, що в минулому році замовниками тендерів були 20 000 компаній то, мова може йти про десятки  мільйонів гривень.

Перегляньте сторінку: податок на прибуток.  

Закон «Про держзакупівлі» був перероблений та прийнятий ще у квітні. Він повинен зробити процес держзакупівель прозорішим. Була знижена мінімальна сума закупівель, при яких необхідно проводить тендер, також було внесено низку змін у самий процес закупівель.

Також Законом передбачена новація, яка зобов’язує  замовників подавати заявки в електронному вигляді, згідно з законом про електронні документи.

А це означає, що кожний замовник має мати цифровий підпис. В цьому випадку портал Зовнішторгвидату повинен бути придатний працювати з цифровими підписами.

Норма, яка зобов’язує подавати всі документи в електронному вигляді  призвела до несподіваних результатів. Зовнішторгвидат відмовився обробляти ці документи безкоштовно, якщо замовник тендеру не висилає печатні оригінали документації, яка необхідна для тендеру. Про це  він повідомив користувачів на сайті держзакупівель.

Таке пояснення виглядає досить дивним, адже останні декілька років документи подаються в електронному вигляді і без цифрового підпису.

Ціни на послуги

Для того, щоб підключити послугу доведеться заплатити  540грн.

За те, що досилаєте печатні оригінали  Вам доведеться сплатити  90грн щомісячно. Для користувачів цифрового підпису 220грн. Згідно з інформацією, на сайті держзакупівель  зареєстровано 22111 замовників.

На нашому сайті Ви можете знайти способи оптимізації оподаткування безкоштовно. Для цього Вам потрібно зайти в розділ «Товари» та вибрати з переліку той товар, який допоможе Вам  в оптимізації і за це Вам не доведеться платити. Ви також маєте можливість додати в  розділ «Товари» або «Послуги» свої пропозиції щодо оптимізації оподаткування.

comments powered by HyperComments