Новости

О. Клименко про реформи в оподаткуванні

О.  Клименко про реформи  в оподаткуванні

Те, що нове керівництво хоче спростити податкову систему – ідея не нова. Це вже прагнуло зробити керівництво  Миколи Азарова.

Робота з реформування податкової системи велась та завершити її планували вже до кінця 2014 року .

Міністерством доходів та зборів , яким керував  Клименко була розроблена чітка концепція, яка була направлена на скорочення податків з 22 до 14. Це планувалось зробити за рахунок відмови від тих податків, де витрати на адміністрування перевищують надходження до бюджету.

О.  Клименко про реформи  в оподаткуванні

Також існувало певне обмеження, що ставки податку не повинні підвищуватись.

Окрім  цих змін планувалось ще внести зміни в 3 розділ Податкового кодексу України по податку на прибуток. Ці зміни дозволили б зблизити бухгалтерський  та податковий облік та спростити адміністрування податку. Також було розпочато реформу визначення митної вартості, для перенесення цієї процедури  на стадію пост-аудиту.

Як заявив Клименко, всі ці проекти розроблялись спільно з бізнесом, а також були залучені міжнародні аудитори, але нажаль їм не вистачило часу на їх реалізацію.

Новому керівництву Міністерства доходів та зборів варто скористатись нашими напрацюваннями,а не намагатися провести податкову реформу з нуля.

Вже склалась практика, що коли приходить нова влада, то розпочинає критикувати податкову систему та заявляти, що вона жахлива та починають впроваджувати свої геніальні доробки. В наслідок таких дій податкове законодавство змінюється майже кожен рік . А в таких умовах бізнесу досить важко працювати, можна сказати нереально.

Для залучення інвесторів до нашої держави,  необхідна послідовність  податкової політики, а не шокова терапія кожен рік. Про це заявив бувший керівник міністерства доходів та зборів О.Клименко.

А якщо Ви прагнете оптимізувати оподаткування на Вашому підприємстві, то ми надаємо Вам таку можливість. За допомогою нашого сайту «ТаксОптима Ви можете провести оптимізацію  в законний спосіб,а ще Ви можете запропонувати свої послуги з оптимізації.

comments powered by HyperComments