Новости

І. Білоус відзвітував про роботу свого відомства.

І. Білоус відзвітував про роботу свого відомства.

В державній фіскальній службі відзвітували, що боротьба з податковими злочинами вже принесла нашій державі більше ніж 2 млрд. гривень

Як заявив голова  відомства І. Білоус ,  що вони не змінюють свої пріоритети і продовжують боротьбу з тими речами, що були ними озвучені раніше, а саме з розкраданням податку на додану вартість та тіньовим ринком підакцизних товарів.

У травні наша держава за рахунок ліквідації податкових ям отримала понад 2 млдр. 600млн. гривень. Щомісячно боротьба з незаконною мінімізацією податків приносить бюджету України додатково близько 1 млрд. гривень ПДВ.

Ми бачимо як з кожним місяцем зменшується обмін незаконного кредиту по ПДВ.

Не дивлячись на те, що виручка від реалізації зменшилась на 150 млрд. гривень з почату цього року, а сума нарахованого податку на додану вартість зросла на 4 млрд. гривень. Все одно  середньомісячний об’єм «схемного» кредиту складає близько 2 млрд. гривень

 А це на половину менше, а ніж було раніше. Раніше ця  сума складала 4 млрд. гривень.

А ще завдяки тому, що було ліквідовано контра факт. У  травні план по акцизним надходженням був виконаний на 132%,  тобто до бюджету надійшло 2,6 млрд. гривень.

Білоус відмітив, що коли вони тільки починали, то ця сума була в районі 1 млрд. гривень.

За його словами показники спирту та алкогольних напоїв піднялись в тричі зі 150 млн. гривень у березні до 534 млн. гривень у травні.

«Якщо мм будемо продовжувати рухатись в  такому ж темпі,то  встановлений Мінфіном бюджет нам вдасться виконати» - заявив І. Білоус. Він також добавив, що податкова служба  покращує боротьбу з ухиленням від сплати податків.

А от оптимізувати  оподаткування в законний спосіб ніхто  не заборонить. Для збільшення прибутку, оптимізація просто необхідна і наш сайт ТаксОптима пропонує Вам лише законну оптимізацію.

comments powered by HyperComments