Новости

Як буде проводитись перевірка антикорупційної декларації

Як буде проводитись перевірка антикорупційної декларації

Затверджений Порядок здійснення логічного та арифметичного контролю декларації про майно, доходи,  витрати та зобов’язаннях фінансового характеру. Він  був прийнятий Мінюстом від 20.05.2014 року.

Цим документом визначена процедура здійснення контролю  підрозділами, що відповідальні за арифметичний та логічний контроль декларацій про майновий стан, доходи та зобов’язання фінансового характеру, а також комплекс міроприємств, що пов’язані з цими діями та які проводяться за його результатами.

Даний арифметичний та логічний контроль полягає у встановленні арифметичної тонкості та логічного співвідношення між собою даних, що були задекларовані. Такий контроль може здійснюватися на протязі 30 днів з дня, коли була подана декларація.

матеріали від Таксоптима: система оподаткування.

Контроль буде здійснюватись в три етапи. Такий логічний та арифметичний контроль вважається здійсненим після будь - якого з етапів, який став остаточним.

З 2015 року перевіркою достовірності даних, що будуть вказані в декларації  буде займатися центральний орган виконавчої влади, який буде реалізовувати державну податкову політику. Також, саме цей орган повинен визначити порядок, згідно з яким буде проводитися така перевірка.

Тобто логічний та арифметичний контроль, який повинні проводити уповноважені підрозділи з питань попередження та виявлення корупційний дій,  замінить така перевірка.

Отже з 1 січня 2015 року зазначений арифметичний та логічний контроль виключать з частини 6 статті12 Закону України «Про принципи попередження та протидії корупції від 07.04.2011 за номером 3206-6ю

Якщо приймати до уваги, що в цьому році декларації потрібно було подати до 1 квітня, а контроль повинен здійснюватись протягом  30 днів з дня подачі декларації , то це означає, що перевірити їх мали б до кінця травня. Але затверджений наказ набрав чинності лише з 1 червня 2014 року.

Не зважаючи на закони, що наразі приймаються, у Вас завжди є можливість здійснити оптимізацію оподаткування не виходячи за рамки закону та тим самим збільшити свій прибуток. Ви можете провести оптимізацію за допомогою нашого сайту ТаксОптима. Наш сайт пропонує лише законну оптимізацію.

comments powered by HyperComments