Новости

О . Шлапак про реформування податкової системи

О . Шлапак про реформування податкової системи

Як заявив Олександр Шлапак на дев’ятому з’їзді  Асоціації платників  податку, що платники податків також повинні брати активну участь  в реформуванні податкового законодавства України.

Він сказав, що до нього досить часто звертаються  з криком про те, що в податковій нічого не змінилось, як брали хабарі так и продовжують їх брати  . Шлапак відмітив, що поки не буде проявлена ініціатива нічого не зміниться.

Також Міністр фінансів зазначив, що за його ініціативи  буде введено форму за допомогою якої відкривається публічний доступ до розширеної інформації стосовно повернення податку на додану вартість.

Він пообіцяв, що представники платників податку будуть відслідковувати на кожному етапі, якім чином відбувається повернення ПДВ та чому було відмовлено в  його поверненні, чому це відбувається в автоматичному режимі або в ручному та інші моменти. Податківці будуть відповідати на всі запитання.

Інформація: податкові декларації.

Окрім цього голова Міністерства фінансів заявив про те, що необхідне оновлення кадрового складу податкової служби. Нинішні співробітники міністерства доходів та зборів планується автоматично перевести до фіскальної  державної служби.

До нині члени асоціації не хочуть, а іноді навіть бояться сказати чиновнику у вічі що він злодій.

На засіданні Асоціації було обрано нового президента. Ним став Василь Матийчик. А першим його замісником Олександр Карелін

Було обрано також склад членів ради Асоціації платників податку України, членів ревізійної комісії та було прийнято рішення про офіційне звернення платників податку до представників уряду та загалу.

Асоціація платників  податку України  є добровільною організаціє та являється неприбутковою та неполітичною громадською організацією.

До 21 червня Асоціацію очолювала Валентина Арбузова, яка по відомим причинам перестала виходити на зв'язок.

Скористайтесь безкоштовно послугами нашого сайту ТаксОптима  та оптимізуйте оподаткування на Вашому підприємстві. Зайдіть в розділ «Товари» та підберіть той який Вам необхідний для Вашого виду діяльності та за його допомогою проведіть оптимізацію.

comments powered by HyperComments