Новости

Змінюються штрафи за фальсифікацію алкогольних напоїв

Змінюються штрафи за фальсифікацію алкогольних напоїв

Планується Кабміном України посилити відповідальність за незаконне виробництво та реалізацію алкогольних напоїв, а також марок акцизного збору для боротьби з тіньовим ринком.

В парламенті 23  червня був зареєстрований проект №4151-а про внесення змін до деяких законодавчих актів України відносно урегулювання деяких питань ринку лікеро-горілчаних виробів.

Цим законопроектом  за роздрібну торгівлю алкогольними напоями без ліцензії або якщо відсутні акцизні марки, або з підробними акцизними марками пропонується підвищити розмір штрафів а саме збільшити до 100-300 неоподатковуваних мінімумів доходів  громадян з конфіскацією виробів та виручки.

на правах корисної інформації: система оподаткування.

Якщо виробляються або зберігаються фальсифіковані алкогольні напої з ціллю подальшої реалізації може спричинити  накладання штрафу у розмірі від 20 до100 неоподатковуваних мінімумів громадян замість 10-50НМДГ.

За реалізацію устаткування для виробництва фальсифікату та реалізацію фальсифікованої продукції передбачається підвищення штрафу від 50 до 150 неоподатковуваних мінімумів громадян замість20-100НМДГ.

Якщо  підакцизна продукція  виробляється в підпільних цехах, то це може призвести то накладання штрафу, розмір якого складає  від 3 до 10 неоподатковуваних мінімумів громадян або позбавлення волі строком до двох років з конфіскацією майна та устаткування.

За виробництво етилового спирту, коньячного спирту, плодового спирту, а також алкогольних напоїв та тютюнових виробів без ліцензії пропонується збільшити штраф у десять разів. Також в десять разів пропонується підняти мінімальні штрафи за роздрібну торгівлю алкогольними напоями через невизначений в ліцензії касовий апарат.

Також в пояснювальній записці до цього законопроекту відмічається, що встановлений діючим законодавством рівень відповідальності за вказані правопорушення є недостатнім, тому що санкції не змінювались вже на протязі 14 років, в той час як  ставки акцизного податку,вартість спирту та ліцензії на виробництво та реалізацію алкогольної продукції, а також мінімальні роздрібна ціна на алкоголь за цей період зросли в багато разів.

Для збільшення прибутку на підприємстві необхідно провести оптимізацію оподаткування. Наш сайт ТаксОптима пропонує Вам за допомогою сайту провести оптимізацію на своєму підприємстві. Ви маєте можливість не тільки скористатись послугами, які пропонують інші підприємці, але  й запропонувати їм свої послуги з оптимізації оподаткування.

comments powered by HyperComments