Новости

Плани по реформуванню податкового законодавства

Плани  по реформуванню податкового законодавства

В  рамках підготовки нового податкового законодавства Мінекономрозвитку  запропонувало уряду скоротити кількість податків до восьми. Також було запропоновано знизити  деякі ставки податків, включно з податком на додану вартість. Його пропонують знизити до 17%.

 Про це йде мова  в проекті концепції  податкової реформи, що була оприлюднена на веб - порталі Міністерства економічного розвитку.

Згідно з нею в Україні хочуть залишити в якості базових податків наступні:

Всі інші податкові платежі пропонується скасувати, як неефективні.

Пропонується реформувати податок на додану вартість, а якщо конкретніше, то ввести диференційовану ставку  яка буде  складати 7% і 17%. Податок на додану вартість за ставкою 7% хочуть зробити для тих підприємців, які займаються виробництвом , а також видобутком корисних копалин та оптовою торгівлею.

Також планують ввести  ПДВ рахунки, для того щоб проводити розрахунки по цьому виду податку з бюджетом.

Запропоновані  ініціативи як відмічають спеціалісти дозволять зробити процес бюджетних розрахунків більш прозорим та в  середньому знизити ціни на 2,5% та збільшити оборотні кошти для видобувних підприємств приблизно на 12% та додаткового забезпечити надходження до  бюджету  в розмірі 70млрд. гривень, за рахунок того, що будуть ліквідовані тіньові схеми.

Що стосується єдиного соціального внеску то його планують знизити до 18%. Також було запропоновано створити єдиний Фонд соціального захисту замість тих що існують зараз.

Цією реформою передбачено підготовку звітності на основі міжнародних стандартів, визначення об’єкту податку на прибуток на основі даних звітності, а також використання   фінансового моніторингу за Європейським зразком.

Оптимізуйте свої податкові виплати на підприємстві за допомогою товарів та послуг,  що запропоновані  на нашому сайті ТаксОптима.  У нас представлені тільки реально працюючі фірми з якими Ви можете співпрацювати без посередників.

comments powered by HyperComments