Новости

Cлужба фінансових розслідувань - новий монстр?

Cлужба фінансових розслідувань - новий монстр?

23 травня було  презентовано концепцію Служби фінансових розслідувань . Але деякі вважають, що це буде монстр, який буде «кошмарити» бізнес.

З одного боку те, що в  одному органі зосередяться повноваження по протидії корупції та економічними правопорушеннями дозволить  підвищити ефективність розслідувань та в майбутньому попередження таких правопорушень. Це також дозволить зекономити бюджетні кошти. Однак це може вилитися в проблеми для бізнесу.

Давайте більш детальніше розглянемо їх.

Служба фінансових розслідувань буде наділена повноваженнями  податкової міліції, підрозділів по боротьбі  з економічними злочинами, МВС, СБУ, а також  Державної фінансової інспекції.

Однією із переваг такого об’єднання вважають те, що буде консолідовано діяльність по розслідуванню економічних злочинів в одному органі. Але якщо поглянути на це з іншого боку, то уряд пропонує відокремити підрозділи податкової та приєднати до них Державну фінансову  інспекцію та розширити  сферу їх впливу, але при цьому хочуть залишити органам МВС значну частину повноважень.

Саме по цій причині Служба фінансових розслідувань не зможе оптимізувати структуру державних органів.

Чи треба чекати на люстрацію?

Репутація співробітників податкової поліції в суспільстві не дуже гарна.  І здавалось би, що створення на базі податкової поліції нового органу мав би очистити  їх ряди від тих людей, які здобули погану репутацію під час  своєї праці, або мають недостатні професіональні навички.

Це можна зробити за допомогою встановлених чітких параметрів переатестації для співробітників  податкової. А якщо на законодавчому рівні встановити чисельність кадрового складу, то таким чином можна скоротити  їх чисельність. Це могло б стати дієвим способом від наступного розширення співробітників податкових органів.

Пропонуємо Вам  скористатись послугами нашого сайту ТаксОптима та мінімізувати податкові виплати в бюджет. Ви обираєте товар в розділі «Товари» та звертаєтесь безпосередньо до того підприємця, який розмістив об’яву. Подальша співпраця обговорюється між Вами  та  підприємцем. Ми надамо тільки можливість розмістити Вам пропозицію в розділ «Товари» або «Послуги», якою обов’язково скористаються інші підприємці.

comments powered by HyperComments