Новости

Сумнівні схеми при оформленні сертифікату відповідності палива

Сумнівні схеми при оформленні сертифікату відповідності палива

Сертифікати відповідності палива для митного оформлення можливо отримати лише на двох підприємствах.

З одинадцятого липня 2014 року набрала чинності постанова за номером 927 «Про затвердження технічного регламенту про вимоги до автомобільних бензинів, дизельному пальному, суднових та котельних палив». Згідно з цієї постанови сертифікат повинен бути виданий органами, що затверджені Міністерством економічного розвитку та торгівлі України  за пропозицією Міністерства вугільної промисловості України.

Оцінку відповідності тих видів пального, що перелічено в постанові  виконують лише дві організації це:

ДП «Орган по сертифікації нафтопродуктів  та систем якості «МАСМА-СЕПРО

«10» Хіммотологічний центр.

Це може призвести до формування монополії на ринку в цій сфері.

Тобто всі суб’єкти зовнішньоекономічної діяльності, які імпортують вказані вище енергоносії, незалежно від того де вони розташовані  та місця їхнього митного оформлення повинні відвідати дві київські організації для того щоб отримати сертифікат відповідності. Тому що саме він необхідний  для надання митним органам декларації про відповідність, яка є основою для митного оформлення.

Також слід зазначити, що постанова була прийнята без узгодження з Держпідприємництвом, а це суперечить принципам державної регуляторної політики.

За оцінками спеціалістів, додаткові витрати суб’єктів ринку складатимуть до шести мільйонів гривень за місяць. А це буде покладено на кінцевого виробника.

Про цю небезпечну ситуацію, що склалася на ринку нафтопродуктів, повідомила Асоціація  «Об’єднання ринку нафтопродуктів України»

По заявам оператору ринку, кількість  лабораторії, які допущені до проведення випробувань показників моторних палив? фізично не можуть оперативно та якісно обробити  тисячі проб. Як наслідок вже існують затримки вантажів на митниці.

Прагнете щоб Ваші платежі до бюджету були мінімальними, тоді оптимізуйте оподаткування разом з  нашим сайтом ТаксОптима. Знайдіть у розділі Товари той товар, який відповідає всім Вашим вимогам та зв’яжіться безпосередньо з тим підприємцем, який дав оголошення. В розділі послуги Ви маєте можливість обрати  ту фірму,яка допоможе Вам у супроводі оптимізації або у бухгалтерському супроводі операцій.

comments powered by HyperComments
Сумнівні схеми при оформленні сертифікату відповідності палива | Оптимизация налогообложения

Ошибка

На сайте произошла непредвиденная ошибка. Пожалуйста, повторите попытку позже.