Новости

Звіт про роботу відомства від В. Хоменка

Звіт про  роботу відомства від В. Хоменка

За словами замісника міністра доходів та зборів Володимира Хоменко в значній мірі знижено кількість карних справ та ініційованих перевірок.

Як заявив В. Хоменко тільки 6% від загальної кількості розпочатих  на протязі цього року карних справ стосуються представників малого бізнесу.

Він також зазначив, що сума встановлених збитків за всіма карними процесами, які розслідувалися на протязі цього року, складає  3,5 млрд. гривень. З цієї суми вже повернуто  2,6 млрд. гривень, а це на 46% більше ніж у минулому році. Вартість майна, що було заарештовано складає 998 мільйонів гривень. Цей показник на 778 мільйонів гривень більше в ніж минулорічний показник.

Окрему увагу замісник міністра приділив боротьбі з тіньовим ринком підакцизних товарів,  а також конвертаційних центрів.

На протязі трьох останніх місяців з березня по червень цього року, за словами замісника було вилучено підакцизних товарів на суму близько 135 мільйонів гривень

Як сказав Хоменко, що головним завданням податкової поліції є не тільки ліквідація «тіньовиків», але й потрібно разом з підприємцями вирішувати проблеми ринку підакцизних товарів.

Ще однією бідою економіки нашої держави є конвертаційні центри  та податкові ями. Однак, як заявив Хоменко, зусилля оперативників, які займалися цим питанням не були марними.

Тільки на протязі останніх трьох місяців була зупинена діяльність вісімнадцяти конвертаційних центрів. Обіг коштів в цих центрах склав 2,2 млрд. гривень.

Також було ліквідовано 338 податкові ями.

Сума коштів по цим схемним операціям склала  8,9 млрд. гривень. Із цих коштів 6,7 млрд, або 75% вже перебувають під карними справами.

Ви прагнете оптимізувати оподаткування на Вашому підприємстві тоді скористайтесь для цього розділами «Товари» та «Послуги» на нашому сайті ТаксОптима

comments powered by HyperComments