Новости

Агровиробників переводять на загальну систему оподаткування ПДВ

Агровиробників переводять на загальну систему оподаткування ПДВ

До Верховної Ради було внесено Кабінетом  Міністрів України законопроект, який передбачає  переведення с 1 січня 2015 року великих агровиробників на загальну систему оподаткування ПДВ, а також подовження режиму звільнення від ПДВ операцій по експорту зернових та технічних культур. Відповідний законопроект під номером 4309а «Про внесення змін до Податкового кодексу України та до деяких законодавчих актів України на суму близько 11,4 млрд. гривень, а також приволікти до державного бюджету в  наступному році близько 32,7 млрд.гривень.

Також даним законопроектом передбачено звільнення від ПДВ операцій по поставці лісоматеріалів, паливної деревини, відході лісопереробної промисловості, а також відміна оподаткування за нульовою ставкою  послуг з перевезення пасажирів  швидкісними  потягами. Інтерсіті.

Крім цього Кабінетом Міністрів України було запропоновано відмінити пільгове оподаткування податком на додану вартість  підприємств інститутів спільного інвестування,  відмінити оподаткування по зниженій ставці 10% прибутку, що був отриманий від операцій з цінними паперами та деривативами, відмінити  від оподаткування прибутку суб’єктів готельної діяльності, підприємств електроенергетики що видобувають електричну енергію виключно із відновлювальних джерел енергії. Ще було запропоновано відмінити звільнення  від оподаткування  прибутку підприємств паливно-енергетичного комплексу та суб’єктів господарювання водно та теплопостачання та водовідводу в межах фактичних витрат передбачених інвестиційними програмами.

Як повідомлялось раніше перевести агровиробників на загальну систему оподаткування являється головною вимогою Міжнародного валютного фонду. Згідно з планом програми, питання яке стосується реформування оподаткування агрогалузі повинно бути розглянуто та затверджено вже у вересні поточного року.

Хочете менше  сплачувати податків до бюджету, тоді скористайтесь розділами «Товари»  та « Послуги» на нашому сайті ТаксОптима. Співпрацюйте тільки з реальними фірмами, котрі представлені у нас на сайті і будьте впевнені, що мінімізація відбудеться в рамках діючого законодавства.

comments powered by HyperComments