Новости

Єдиний соціальний внесок для мобілізованих

Єдиний соціальний внесок для мобілізованих

Єдиний соціальний внесок на загальнообов’язкове державне соціальне страхування не будуть нараховуватись на виплати, які компенсуються з державного бюджету робітникам, що були мобілізовані. Про це повідомила прес служба Міністерства доходів та зборів в Дніпропетровській області.

За тими  робітниками, які були призвані на воєнну службу за призовом по мобілізації на особливий період, але не більше ніж один рік, зберігаються місце роботи, посада, а також компенсується  з бюджету середній заробіток на підприємстві, в установі, організації в яких вони працювали до того як були призвані, незалежно від підпорядкування та форми власності.

Виплата таких компенсацій з державного бюджету в межах середнього заробітку буде здійснюватись  за рахунок Державного бюджету України в порядку, що визначив Кабінет Міністрів України.

Єдиний соціальний внесок на загальнообов’язкове державне соціальне страхування не нараховується на виплати, які компенсуються з бюджету в межах середнього заробітку робітників, що призвані на воєнну службу за мобілізаційним призовом  на особливий період.

Враховуючи те, що було викладено раніше, особа знаходиться у трудових відносинах з підприємствами, установами та організаціями, а також перебуває на обліку у воєнній частині.

Для мінімізації Ваших податкових витрат ми пропонуємо Вам скористатися розділами нашого сайту  ТаксОптима «Товари» де представлено різноманітні товари серед яких Ви зможете знайти той за допомогою якого оптимізуєте оподаткування на Вашому підприємстві в рамках діючого законодавства.

comments powered by HyperComments