Новости

Чекайте ще змін до Податкового кодексу України.

 Чекайте ще змін до Податкового кодексу України.

Про те, що до нової редакції податкового кодексу будуть вносить правки, заявив голова Державної фіскальної служби України Ігор Білоус

Головним питанням, що турбує багатьох залишається те, яким чином середньому та малому бізнесу виконувати вимоги стосовно зниження сплати Єдиного соціального внеску.

Як кажуть підприємці, що на даний період часу у ДФС не можуть пояснити ці правила посилаючись на те, що немає рекомендацій. Однак зазначають, що дане питання буде вирішено найближчим часом.

Вони рекомендують ознайомитись з нововведенням.

Відмінності від попередніх років полягають в тому, що фонд оплати праці має підвищитись на 30%. Цю норму планують змінити та зробити таким чином, щоб вираховувати не загальний фонд оплати праці на підприємствах, а  виходити з бази нарахування Єдиного соціального внеску в розрахунку на одну застраховану особу.

В той же час за словами директора  департаменту доходів та зборів  Олександр Ревчук, що всім співробітникам ДФС роз’яснили порядок застосування змін що відбулися з ЄСВ . Також він розповів про те що є вже лист стосовно податкової звітності тому використовувати потрібно вже нову звітність.

Подводим итоги изменений 2015 в Налоговом кодексе. Затягиваем пояса по - туже. Как выживать?

Співробітники на місцях проінформовані стосовно того який  порядок застосування переходу для тих суб’єктів господарювання, що хочуть сплачувати Єдиний соціальний внесок використовуючи знижений коефіцієнт.

Прагнете завжди бути в курсі подій  навколо оподаткування? Читайте новини на нашому сайті ТаксОптима та використовуйте наші каталоги для оптимізації податкового навантаження.

comments powered by HyperComments