Новости

Чи буде діяти додаткове ввізне мито?

Чи буде діяти додаткове ввізне мито?

Змінами, які були внесені до Податкового кодексу  України в минулому 2010 році вводиться додаткове ввізне мито на імпортні товари в Україні. Ставка додаткового митного збору становить 5% та 10%

Але за словами Валерія П’ятницького, який є радником прем’єр міністра, що це додаткове мито ще не обговорене  з Єврокомісією.

Як заявив П’ятницький? що немає ще офіційної позиції від представників  Єврокомісіїї стосовно цього нововведення імпортного мита в тому числі і на європейські товари. Одначе в перших числах 2015 року вже будуть проведені перемовини з цього приводу

Импорт лекарств облагается НДС по ставке 20%

Валерій П’ятницький також розповів про те, що  вони обговорювали з професійними людьми, наскільки все зроблено правильним чином згідно з вимог всесвітньої торгової організації та питання, які можуть виникнути. Він сказав, що нам такі обговорювання також є корисними , оскільки після того як всі заходи будуть прийняті, тільки тоді вони  будуть розглядатися на засіданні в комітеті по міроприємствам  з платіжного балансу всесвітньої торгівельної організації.

Нагадуємо, що запропоноване урядом Яценюка додаткове  імпортне мито буде розповсюджуватись на будь – які товари, які зроблені за кордоном та перетинають митний кордон України. Виняток складають тільки життєво необхідні товари до яких входять і деякі медичні препарати.

Схемы оптимизации НДС. Схема импортных векселей

Ми завжди готуємо для Вас огляд найсвіжіших новин які стосуються оподаткування, тому заходьте на наш сайт та будьте в курсі останній змін та нововведень. Розміщуйте свої товари та послуги на ТаксОптимі.

comments powered by HyperComments
Чи буде діяти додаткове ввізне мито? | Оптимизация налогообложения

Ошибка

На сайте произошла непредвиденная ошибка. Пожалуйста, повторите попытку позже.