Новости

Державна фіскальна служба розповідає про електронне адміністрування ПДВ в 2015 році.

Державна фіскальна служба розповідає про електронне адміністрування ПДВ в 2015 році.

В своєму листі від 10 грудня 2014 року за номером 14618/7/99-99-19-03-01-17 фіскали дали роз’яснення, які стосуються системи електронного адміністрування ПДВ  з наступного 2015 року.

Хочемо звернути увагу на те, яким буде  порядок адміністрування податку на додану вартість по податковим накладним, що складені за операціями, дата виникнення  податкових зобов’язань за якими  припала на податковий період до 1 січня 2015 року, а також розрахунок коригувань до таких накладних.

Отже, податкові накладні, що були складені за операціями до 1  січня 2015 року та які підлягають реєстрації в Єдиному державному реєстрі, але не були  зареєстровані повинні бути зареєстровані без дотримання вимог про наявність відповідної  реєстраційної  суми.

Схеми мінімізації ПДВ при експортних операціях  
Схема оптимізації ПДВ. Приклад розрахунку  
Схема оптимізації ПДВ. Створюємо нову компанію

Що стосується коригувань, які складені до 1 січня  2015 року до податкових накладних та не були зареєстровані, а також коригування, що були складені після 1 січня 2015 року  по податковим зобов’язанням, що виникли до 1 січня 2015 року до податкових накладних підлягають реєстрації  без дотримання  вимог про наявність відповідної реєстраційної суми .

Такі розрахунки коригувань підлягають  реєстрації в Єдиному державному реєстрі постачальником товарів або послуг.

Податкова накладна, що була складена отримувачем послуг, які  надає нерезидент  та місце поставки знаходиться на митній території України за операціями по постачанню таких послуг, датою виникнення яких є   останній квартал 2014 року, сума податку на додану вартість,яка була включена до складу податкових зобов’язань за звітний період, що припадає на 4 квартал   не приймає участі в розрахунку реєстраційної суми.

Окрім цього фіскали також відмітили, що суми бюджетного відшкодування, що були задекларовані до відшкодування  у звітних періодах після 1 січня 2015 року  будуть повертатись платникам податку і в звичайному режимі і в автоматичному.

Увага це важливо! Після 1 січня 2015 року бюджетне відшкодування  ПДВ  в рахунок погашення податкових зобов’язань майбутніх періоді здійснюватись не буде. З 1 січня 2015 року бюджетне відшкодування буде здійснюватись виключно коштами на поточному рахунку платника.

Залишайтеся з нашим сайтом ТаксОптима і в наступному році та використовуйте його для проведення оптимізації у Вашій компанії в законний спосіб. Слідкуйте за  актуальними новинами та цікавими  статтями.

comments powered by HyperComments