Новости

ДФС в рамках боротьби з корупцією нагадала про відповідальність за порушення митного контролю

ДФС в рамках боротьби з корупцією нагадала про  відповідальність

У своєму листі Державна фіскальна служба від 29 грудня 2014 року за номером 17172/7/99-9-27-03-01-17 зазначили, що огляд  товарів, а також  транспортних засобів  комерційного призначення може здійснюватися лише за умови наявності достатніх підстав  рахувати, що переміщення таких товарів та транспортних засобів через митну територію нашої держави здійснюється поза межами митного контролю  з приховуванням  товарів від митного контролю, в тому числі при отриманні відповідної офіційної інформації  від правоохоронних органів..

У постанові кабінету міністрів  України від 23 травня 2012 року, а саму у пункті 14 є вичерпний перелік підстав для проведення огляду товарів,  які переміщуються через митну  територію України  з порушенням правил.

Отже, інформація, що вказується  правоохоронними  органами повинна бути такою, яка б  дозволяла її фіксувати,  ідентифікувати та обробляти. Така інформація має мати змістовні данні, яких буде достатньо для формування висновку про  переміщення тих чи інших товарів, що мають ознаку порушення митного законодавства.

Кожне рішення, стосовно допуску товарів в зону митного контролю   повинно мати лише індивідуальний характер та разову дію.

Державна фіскальна служба попередила посадових осіб, що працюють в ДФС про те,  яку вони несуть персональну відповідальність за порушення режиму та правового порядку в зоні митного контролю.

На нашу думку у зв’язку з введенням додаткового імпортного збору у розмірі 5% та 10%  число  тих , хто намагатиметься ввезти нелегально  товарів, різко зросте, що призведе і до зростання корупційних схем на митниці.

Тільки актуальна інформація на сайті ТаксОптима. Залишайте свої коментарі та розміщуйте  товари та послуги в наших каталогах.

comments powered by HyperComments