Статьи

Мінімізуємо податкові виплати в бюджет

Мінімізуємо податкові виплати в бюджет

Ми зупинились на  описі класів та розгляді  шляхів, за допомогою  яких можна зменшити податкове навантаження.

А) Виведення грошових  коштів в зону з пільговим  оподаткуванням

Цей шлях зниження податкового навантаження передбачає використання географічних областей на території нашої держави , на яких існують податкові послаблення. До цих вільних економічних зон відносять  території пріоритетного розвитку та технопарки. Хоча дія цих механізмів зараз призупинена, але за прогнозами аналітиків, пільги будуть повернуті, хоча і не в таки об’ємах як раніше.

Даних шлях може бути реалізований за рахунок:

- самостійного початку здійснення інвестиційного проекту. Це дозволить знизити суму податків.

-  здійснення операцій із суб’єктами інвестиційних проектів , які за рахунок низького податкового навантаження можуть взяти на себе частину податкового навантаження.

Б) Виведення грошових коштів з під оподаткування.

Цей варіант можливо здійснити за рахунок наступних дій:

  • збільшення видатків за рахунок  виведення грошових коштів на сірі фірми.

Даний спосіб дозволяє збільшити видатки та отримати податковий кредит при купівлі неіснуючих товарів (робіт або послуг). Ви отримуєте вільну готівку, а також у Вас з’явиться можливість купити товари за  готівку, а потім  купити на них документи у будь якої фірми, що займається таким же видом діяльності що й Ви та згодна за певну винагороду надати Вам такі документи.

В) Перекидування податкових зобов’язань з одного підприємства на інше

Для того, щоб застосувати даний спосіб мінімізації податкових виплат потрібно мати як мінімум два суб’єкти господарювання:

  1. Це підприємство якому необхідно знизити податки
  2. Підприємство, яке готове взяти на себе ці податки. Це має бути підприємство, яке в законний спосіб заробило можливість знизити собі податкове навантаження. Як приклад можемо привести експортера,який не може отримати  експортне відшкодування податку на додану вартість. Тому таке  підприємство готове надати  податковий кредит шляхом  здійснення фіктивних операцій.

Існує багато видів таких операцій, але найчастіше використовують два їх види це:

- збільшення видатків та податкового кредиту за рахунок завищення цін . Прикладом схеми може бути придбання товарів через договір товарного кредиту з високими процентами та закриттям боргу за допомогою  векселя;

- використання дірок в законодавстві, тобто норм  Законів, в яких  пропущений термін або формулювання, відсутність яких дає змогу не сплачувати податки. Приклад схеми це договір подвійної комісії

Оптимізуйте оподаткування на Вашому підприємстві з нашим сайтом ТаксОПтима. На сайті представлені для співпраці тільки компанії, які реально працюють на ринку.

Ключевые слова: 

мінімізувати
comments powered by HyperComments