Новости

На період посівної та жатви відмінено перевірки аграрієв

На період посівної та жатви відмінено перевірки аграрієв

Андрій Дикун який є замісником  міністра аграрної політики пообіцяв, що для аграрієв буде призупинено перевірки  на період жатви та посівної.

На сьогоднішній день поступає багато повідомлень з деяких регіонів України про те, що є тиск та перевірки з боку контролюючих органів та про примусову мобілізацію чоловічого складу підприємств. Мінагрополітики вважає що мобілізація повинна бути розумною.

За словами А. Дикуна стосовно мобілізації досі діє постанова від 25 квітня, коли спеціалістів з аграрного сектора повинні мобілізовувати в останню чергу.

Якщо військомат намагається мобілізувати робітників, які задіяні в жатві або складних технологічних процесах , ви як керівник підприємства маєте право написати заяву комісару про те, що даний робітник не може бути мобілізований та по яким причинам. Про  це заявив міністр.

Також він добавив, що у зв’язку зі зверненням аграрієв було звернення до контролюючих органів з листом де призвали зупинити  будь-які перевірки під час проведення жатви та посівної. Це те що на сьогоднішній день може зробити Мінагрополітики для аграрієв.

Також замісник міністра Дикун призвав аграрієв бути більш активними та приймати участь в роботі Міністерства аграрної політики та створенні законопроектів через профільні асоціації.

Нагадуємо, що високе зростання сільського господарства у 2013 році перекрило  падіння промисловості  та забезпечило великий позитивний вклад в зростання валового внутрішнього продукту.

Скористайтесь нашим сайтом для того щоб мінімізувати податкові виплати до бюджету. Для цього на нашому сайті  ТаксОптима є розділи Товари  та Послуги.

comments powered by HyperComments