Наказ ДПС України від 21.12.12 № 1158 "Про внесення змін до узагальнюючих податкових консультацій з питань оподаткування податком на прибуток"

ДЕРЖАВНА ПОДАТКОВА СЛУЖБА УКРАЇНИ

НАКАЗ

від  21.12. 2012 року         №1158

 

Про внесення змін до узагальнюючих податкових консультацій з питань оподаткування податком на прибуток

 

З метою забезпечення однакового підходу до практичного застосування норм податкового законодавства, керуючись статтею 52 Податкового кодексу України,

НАКАЗУЮ:

1. Затвердити Зміни до Узагальнюючої податкової консультації щодо  врахування від’ємного значення об’єкта оподаткування з податку на прибуток, затвердженої наказом ДПС України від 05.07.2012 №575 (додаються).

2. Затвердити Зміни до Узагальнюючої податкової консультації щодо  визначення курсових різниць від перерахунку операцій у іноземній валюті, заборгованості та іноземної валюти, затвердженої наказом ДПС України від 05.07.2012 №574 (додаються).

3. Департаменту взаємодії із засобами масової інформації та громадськістю (Семченко О.В.) забезпечити оприлюднення наказу на веб- порталі ДПС України та у засобах масової інформації.

4. Головам державних податкових служб в Автономній Республіці Крим, областях, округах, містах Києві та Севастополі, Окружної ДПС- Центрального офісу з обслуговування великих платників податків ДПС довести цей наказ до відома підпорядкованих державних податкових інспекцій.

5. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника Голови Ігнатова А.П.

 

Голова                                                                        О.В. Клименко

Додаткові матеріали: 

comments powered by HyperComments