Новости

Новий акцизний збір для підакцизних товарів у розмірі 5%

Новий акцизний збір для підакцизних товарів  у розмірі 5%

До платників акцизного збору з 1 січня 2015віднесено ще й підприємців що займаються роздрібною торгівлею та продають підакцизні товари.

Такі суб’єкти господарювання роздрібної торгівлі, що здійснюють реалізацію підакцизних товарів  підлягають обов’язковій реєстрації в контролюючих органах за місцезнаходженням  пункту, в якому продаються підакцизні  товари. Вони повинні подавати декларацію акцизного податку за місяць, в якому здійснюється господарська діяльність.

На які товари не розповсюджуються новий імпортний збір

Що відносять до підакцизних товарів?

До підакцизних  товарів, що реалізуються через роздрібну торгівельну точку  відносять:

  • Спирт етиловий, алкогольні напої та пиво;
  • Тютюнові вироби також тютюн та промисловий замінник тютюну
  • Нафтопродукти, зріджений газ та речовини, що використовують у якості компонентів моторних палив,моторне альтернативне паливо
  • Легкові автівки та кузови до них,напівпричепи та причепи, мотоцикли.

Базою оподаткування акцизним податком є вартість підакцизних товарів.

Додатковий імпортний збір. Імпортні товари подорожчують

Для підакцизних товарів таких як алкоголь, тютюнові вироби та пиво буде встановлено акцизний податок у розмірі 5% від вартості.

Даний податок буде перераховуватись до бюджету суб’єктом господарювання роздрібної торгівлі, котрий здійснює реалізацію підакцизних товарів. Перерахувати акцизний податок необхідно на протязі десяти днів, що слідують за останнім днем граничного строку, що існує для надання податкової декларації згідно з нормами Податкового кодексу України.

Податок сплачується до місцевих бюджетів.

Завжди самі актуальні та найсвіжіші новини на нашому сайті ТаксОптима. Пропонуйте свої товари та послуги для інших підприємців, які зможуть використати їх для оптимізації податкового навантаження.

comments powered by HyperComments