Новости

Нововведення Білоуса - це результат роботи його команди чи плагіат?

Що можна сказати про ситуацію що на сьогодні склалася в уряді?

Весь час в Кабміні А. Яценюка була лише одна людина, що вміє проводити реформи. Ця людина П. Щеремет  – бувший міністр економіки, але його попросили звільнити займану ним посаду. І зараз в Кабінеті міністрів залишились лише свої люди які працюють не для того щоб наша країна розвивалась, а над своїм іміджем, і це в кращому випадку, а в гіршому, вони займаються дерибаном  державного бюджету. Про свої цілі, які були поставлені урядом , коли він тільки прийшов до влади  вже всі забули.

Наприклад, голова державної фіскальної служби І. Білоус, якого Яценюк привів до Кабміну і представив майже податковим месією. До цього він був маловідомим  інвестбанкіром. Від нього чекали  революційних змін, а що отримали? Отримали звичайного чиновника, який намагається імітувати бурхливу діяльність, який тільки балакає, але нічого не робить та носить дорогі часи, вартість яких сягає більш ніж 10 000 євро та має машину, яка коштує понад мільйон гривень.

Він керує податковою службою вже більше ніж пів року і за цей період не запропонував жодного нововведення, яке б заслуговувало уваги, а те що він видавав за свої реформи насправді запускались ще до його приходу.

Як приклад, наведемо зближення бухгалтерського та податкового обліків, який начебто запропонував Білоус. Насправді ж це було запропоновано ще бувшим міністром Клименко. Теж саме відбулося і з впровадженням аудиту на митниці. Білоус  представив це як щось нове, але це нововведення обговорювалось з бізнесом вже на початку 2014 року. Що ж стосується детекторів брехні для податківців, то інструкція по їх використанню діє  ще  з жовтня 2013 року. А впровадження касових апаратів з он лайн звітністю діє ще з 2013 року.

Ці ідеї були представлені нам як результат  клопіткої роботи всієї своє команди. Але насправді єдиним нововведенням, яке запропонував Білоус став податковий компроміс, який не знайшов підтримки в парламенті та воєнний податок для громадян.

Зате він не жалкує слів на нещівну критику своїх попередників, але чомусь реалізує саме їх ініціативи.

Цей плагіат можна було б пробачати, якщо б він почав би хоча б реалізовувати свої обіцянки. Але із обіцяних інновацій  реалізовано нуль.

comments powered by HyperComments