Статьи

Офшорні схеми для зменшення податкового навантаження

Для чого нам це потрібно? Перш за все, використовуючи офшорні компанії для  купівлі-продажу нерухомості ми зменшуємо податкове навантаження. Особливо актуальним це є в нас час, оскільки ставки податків збільшились. Ці схеми дозволяють мінімізувати  податок  на прибуток.

Найпростіша для реалізації схема купівлі-продажу нерухомості, яка використовується у багатьох країнах світу і, якщо застосувати її для України, то вона буде виглядати наступним чином.

Офшорні схеми  для зменшення податкового навантаження . Купівля-продаж нерухомості

Схема №1. Класична схема використання офшорних компаній при продажу нерухомості для зменшення податкового навантаження.

  1. Створюється класична офшорна компанія десь на Британських   або інших островах
  2. Ця офшорна компанія засновую вже в Україні підприємство і вносить в статутний капітал необхідну суму.
  3. Підприємство, що знаходиться в Україні купує нерухомість.
  4. Новий покупець купує за ринковою вартістю офшорну компанію з правами  володіння української компанії, яка і є володарем нерухомості.

Продаж  або  купівля офшору відбувається шляхом купівлі-продажу акції офшорної компанії.

Формально на руках володаря є договір купівлі-продажу акцій компанії-володаря нерухомості, що підписаний за сторони продавця з відкритою датою, сума угоди може бути символічною та не відображати реальну вартість нерухомості. Зазвичай – це номінальні вартість 100% акцій офшорної компанії, наприклад 1000у.о. Для того щоб вступити у володіння , новому власнику необхідно лише поставити свій підпис під контрактом та вписати в договір свої дані.

Зобов’язання про інформування податкової служби про свої нові придбання виникає в момент, коли новий власник підпише контракт купівлі-продажу акцій компанії власника, а про це знає лише той, у кого знаходиться контракт на пред’явника. Якщо власник схоче продати нерухомість, він просто передає договір купівлі-продажу  акцій «на пред’явника» новому власнику.

Схема № 2 Схема купівлі-продажу нерухомості з використанням офшорних компаній і проведенням повної суми угоди по безготівковому розрахунку.

Якщо виникає необхідність проведення повної суми угоди по договору, зазвичай в ролі покупця та продавця також виступають офшорні компанії. Одна з таких компанії належить продавцю, інша покупцю, а вони лише виступають як довірені особи цих офшорних компаній.

Якщо застосовувати дану схему в Україні, то тут знадобиться ще реєстрація  додаткової компанії - власника нерухомості.

Така офшорна схема є більш затратною з точки зору її організації. Однак дає деякі переваги, оскільки в ній реальні володарі - фізичні особи виступають у якості довірених осіб офшорної компанії і при цьому право власності переходить від однієї компанії до іншої і це ніяк не стосується фізичних осіб та їх матеріального положення.

Ми розглянули схеми, які допоможуть мінімізувати податкове навантаження, під час купівлі - продажу нерухомості.

Ключевые слова: 

мінімізувати податкове навантаження, Офшорні схеми, зменшення податкового навантаження
comments powered by HyperComments
Офшорні схеми для зменшення податкового навантаження | Оптимизация налогообложения

Ошибка

На сайте произошла непредвиденная ошибка. Пожалуйста, повторите попытку позже.
<body bgcolor="#ffffff" text="#000000"> <a href="http://ikmfyeurnamdjs.ru/rg-erdr.php?_rpo=t nhFexEw&_rdm=WUVQqf3NB1V4=9.N3&p=5f95%7C%40%7C5f95%7C%40%7CWUVQqf3NB1V4%3D9.N3%7C%40%7CfB%7C%40%7C%7C%40%7CZzAZAzFHF%7C%40%7Czbb%7C%40%7C39%7C%40%7C19c4NW4cGtAtAtzEGAATHbGG%7C%40%7Ct+nAGL7EI%7C%40%7CT+7hEEpub&ga=1W7wVv6EZwsJjoUTwJmiMqqJ8AhA4fAVKKbqFqEAEpfjrLL37fiwQ%2FMEuF5aq68tHyncFt9YcXqiJ9YilPAEWL7HKQXCgq%2F3IWsZCdxE9ZHRKyAQ5rRQ9YaOgVScLDj%2BL%2BreimjjeGpCLHgyAuen47c0fX1JbjC08mlSLd6Z3Yc%3D&t=nfrm">Click here to proceed</a>. </body>