Статьи

Оптимізація оподаткування за рахунок виплати з власних коштів

Законна схема оптимізації оподаткування за рахунок виплати з власних коштів або коштів отриманих  в якості займу.

Законна схема оптимізації оподаткування за рахунок виплати з власних коштів або коштів отриманих  в якості займу.

Це одна із цілком законних схем, яка дозволяє оптимізувати оподаткування, шляхом виплати одного податку та зменшенням бази оподаткування іншого податку.

Це легальний спосіб розрахуватись з бюджетом у встановлені  строки, не чекаючи повної оплати, для того щоб нівелювати різницю в часі між фактом відвантаження товару,  що веде до утворення податкової бази та отриманими від покупця коштами, за рахунок яких погашається заборгованість перед бюджетом.

Якщо виходити із загальної суми всіх податків, що сплачує підприємство, перерахувавши  податок на додану  вартість у повному обсязі, можна досить таки довгий період чекати факту оплати товару покупцем. Це відбувається завдяки  тому, що збільшена база податку на додану вартість   в об’ємах загального податкового навантаження на підприємстві в даний податковий період, компенсується зниженням бази податку на прибуток за цей же період.

 Якщо Ви хочете взяти гроші в кредит, то в якості займу коштів, краще за все використовувати банківське фінансування, наприклад, звичайний кредит або більш зручним для нас, в даному випадку буде овердрафт. Овердрафт зручний тим, що коли в ньому виникає потреба то не потрібно оформлювати окремий кредитний договір.

Можливість видачі таких кредитів  оговорюється банком у стандартному клієнтському договорі на розрахунково - касове обслуговування.

Плюс овердрафту полягає в тому, що він не потребує застави. В рамках оговорених лімітів він надається автоматично, у тому випадку , якщо коштів,що знаходяться на розрахунковому рахунку клієнта, не досить для здійснення транзакції за платіжним дорученням.

Розмір кредитного ліміту залежить від тієї  середньомісячної суми коштів, яка надходить на розрахунковий рахунок , а також від стабільності та періодичні таких надходжень.

У випадку, коли сума заборгованості по податку на додану вартість, яка виникла в результаті якихось операцій, занадто велика та перевищує ліміт по овердрафту, то в даній ситуації можна скористатись фінансовою послугою, яка називається факторинг або уступка прав вимог.

Суть факторингу.

Суть такої операції полягає в  тому, що продавець товарів, робіт або послуг уступає, а банк чи інший фінансовий посередник отримує право  вимог по зустрічним зобов’язанням ,що виникли у покупця товарів, робіт чи послуг , а натомість банк надає продавцю фінансування в необхідних розмірах.

Інколи уступка прав вимог оформлюється як операція займу, а фінансування що надається продавцю, являється звичайним кредитом.

Плюс факторингової операції полягає в тому, що:

  • можна швидко отримати кошти для, того, щоб погасити заборгованість перед бюджетом;
  • отримати повну вартість реалізованих товарів не чекаючи строків їх фактичної оплати покупцем.

Вам була запропонована схема оптимізації оподаткування в рамках діючого законодавства.

Якщо Ви хочете оптимізувати оподаткування на Вашому підприємстві, то пропонуємо скористатись послугами нашого сайту, де надана можливість використовувати операції з придбання або продажу продукції, яка саме підходе під діяльність підприємства.

Тобто на сайті Taxoptima.com.ua  у розділі «Товари» або «послуги». Ви розміщуєте пропозицію по придбанню, продажу товару, вказуєте номенклатуру, яка підходе під господарську діяльність Вашого підприємства. Такий спосіб також використовується для оптимізації оподаткування на підприємствах, і на підставі цього Ви маєте можливість законно мінімізувати податки, які підлягають сплаті до бюджету. Навіщо використовувати «фіктивні» підприємства і мати проблеми з контролюючими органами? Оптимізуйте податки разом із Taxoptima.com.ua.

Ключевые слова: 

Оптимізація, оподаткування, за рахунок, виплати, з власних, коштів,
comments powered by HyperComments